بازی ها

فصل پنجم Call of Duty: Warzone و Modern Warfare کم‌کم نمایان می‌شود

شرکت Activision کم‌کم تبلیغ فصل پنجم را شروع کرده است

نکات برگزیده مطلب
  • باید کم‌کم برای آپدیت فصل پنجم بازی CoD: Warzone and Modern Warfare آماده شد.

به نظر می‌آید که شرکت Infinity Ward در حال تبلیغ برنامه‌هایش برای فصل پنجم Call of Duty: Warzone و Modern Warfare است. با اینکه این تیزر جزئیات زیادی را برملا نمی‌کند، اما می‌توان نکاتی درباره زمان عرضه این آپدیت پیدا کرد.

طبق گزارش سایت Charlie Intel شرکت Infinity Ward به NICKMERCS، استریمر سایت Twitch، ویدئویی فرستاده است. تاریخ 5 ام آگوست در این ویدئو دیده می‌شود که درواقع تاریخ پایان Battle Pass حال حاضر است. این ویدئو همچنین یک ماشین را روی خط ریل نشان داده و در اواخر ویدئو نیز صدای هلیکوپتر شنیده می‌شود.

احتمال اینکه تا قبل از شروع فصل پنجم Call of Duty: Warzone و Modern Warfare، تیزرهای جدید دیگری را نیز ببینیم وجود دارد. همچنین این شایعه مطرح می‌شود که شرکت Activision در نبود کنفرانس‌های خبری و بازی‌های ورزشی برای تبلیغ، نسخه امسال بازی Call of Duty را از درون بازی Call of Duty: Modern Warfare تبلیغ و معرفی کند. البته این را به قطع می‌دانیم که بازی Call of Duty: Warzone با هر نسخه جدید از سری بازی‌های Call of Duty تطابق و تکامل پیدا خواهد کرد.

شرکت Infinity Ward در هر فصل از آپدیت‌ها، حالت‌های بازی و تغییرات بزرگی را در کنار محتویات جدید داستانی بر محور شخصیت‌های قبلی مورد علاقه طرفداران به بازی اضافه می‌کند. همچنین Call of Duty: Warzone نیز آپدیت‌هایی در میان فصل نیز دریافت می‌کند؛ البته اخیراً بیشتر آپدیت‌های Call of Duty متمرکز بر تجدید نظر و یا از بین بردن ظواهر توهین آمیز مانند Ok Gesture و Border War Skin بوده است.

منبع
سایت گیم اسپات
نمایش بیشتر
0 0 رای
Article Rating
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 Comments
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا