بازی ها

پلیر همزمان Among Us به ۳.۸ میلیون رسید

بازی Among Us که روزبه‌روز به محبوبیت آن میان استریمر‌ها و گیمرها اضافه می‌شود در طی چند هفته گذشته یک رکورد باورنکردنی را در زمینه پلیر همزمان به نام خود ثبت کرد.

وقتی که Among Us در سال ۲۰۱۸ عرضه شد توسط بسیاری از گیمر‌ها نادیده گرفته شد و عملا به یک بازی شکست خورده تبدیل شد. اما با گذشت زمان و گسترش ویروس COVID-19 در سراسر دنیا، این بازی مورد توجه بسیاری از استریمر‌های معروف قرار گرفت. همین موضوع باعث شد که Among Us به یک بازی محبوب برای استریمرها و گیمرها تبدیل شود و به تازگی رکورد ۳ میلیون پلیر همزمان را به نام خود ثبت کرد.

این بازی کارتونی و معمایی ساخت استودیو InnerSloth در اوایل ماه جاری میلادی بود که به آمار ۱.۵ میلیون پلیر همزمان دست پیدا کرد؛ اما این پایان کار نبود. Forest Willard رئیس بخش برنامه نویسی استودیو Innersloth اعلام کرد که در آخر هفته گذشته ۳.۸ میلیون پلیر به صورت همزمان بازی Among Us را تجربه کردند که نشان‌دهنده این است که گیمرها همیشه به دنبال بازی‌های باکیفیت و گرافیک بالا نیستند بلکه بازی‌‌هایی را ترجیح می‌دهند که آن‌‌ها را خوش‌حال و سرگرم کند.

ممکن است ۳.۸ میلیون پلیر همزمان تعداد زیادی از نظر شما باشد اما در مقابل ۶۰ میلیون نفری که در آخر هفته گذشته این بازی را تجربه کرده‌اند عدد کمی است. اما مطلبی که بیش از این ارقام جلب توجه می‌کند تعداد دانلود‌های این بازی می‌باشد. به گفته Willard این بازی نزدیک به ۱۰۰ میلیون بار بر روی پی‌سی دانلود شده است که یک رقم باورنکردنی برای این بازی می‌باشد و حتی خود استودیو سازنده Among Us هم انتظار چنین محبوبیتی را نداشته است.

محبوبیت این بازی باعث شده است تعداد استفاده‌کنندگان از اپلیکیشن Discord نیز بیشتر شود. این بازی که کاملا به گفتگو و ارتباط بین پلیرها وابسته است باعث شده موج زیادی از گیمرها به این اپلیکیشن ارتباطی سرازیر شوند.

Among Us هم اکنون قابل دریافت بر روی پی‌سی می‌باشد.

منبع
GameRant
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا