بازی ها

در Assassin’s Creed: Valhalla با دیدن جزئیات خونین بجنگید!

بازی Assassin's Creed: Valhalla بی‌رحمی و وحشی‌گری را به تصویر می‌کشد

نکات برگزیده مطلب
  • بازی Assassin's Creed: Valhalla قرار است مانند Mortal Kombat دارای X-ray Attack باشد.

با اینکه تعداد کشت و کشتار در سری بازی‌های Assassin’s Creed خیلی بالاست، اما هیچکدام از بازی‌های قبلی این سری «خونین» تلقی نمی‌شوند و این روند قرار است با Assassin’s Creed: Valhalla تغییر کند. تا امروز در تیزرهای مختلف دیده‌ایم که Eivor (شخصیت اصلی بازی Valhalla) چگونه دشمنانش را در انگلستان با خونسردی و بی‌رحمی تمام می‌کشد و به نظر می‌آید که قرار است در خود بازی نیر این وحشی‌گری را از نزدیک ببینیم.

در این تیزر که در 12 جولای منتشر شد، میبینیم که Eivor دشمن مقابلش را به زمین کوبیده و سپس چاقوی مخفی خود را در سینه او فرو می‌کند. در این هنگام با فعال شدن دوربین سینماتیک، قفسه سینه دشمن نمایان می‌شود تا ما بی‌رحمی Eivor را با جزئیات خونین به چشم ببینیم. احتمال می‌رود که این ویژگی فقط محدود به تیزر بازی نبوده و در خود Gameplay بازی نیز دیده خواهد شد.

درباره Assassin’s Creed: Valhalla اینجا بیشتر بخوانید!

 

ابتدا Access The Animus از قول کارگردان بازی، Benoit Richer تأیید کرد که دیدن این جزئیات خونین در خود بازی نیز وجود دارد، پس آمادگی دیدن صحنه‌های دلخراش شکستن استخوان و تکه پاره شدن گوشت را داشته باشید.

خشن‌ترین نوع این دوربین را احتمالاً در بازی Mortal Kombat دیده‌اید، اما در سری بازی‌های Sniper Elite و Zombie Army نیز انواع تهوع آورتر آن نیز دیده شده است. باید امیدوار باشیم تا Assassin’s Creed: Valhalla حد و اندازه استفاده از این ویژگی را رعایت می‌کند!

منبع
سایت پی سی گیمر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا