بازی ها

بازی Avowed با حس و حال Skyrim معرفی شد

استودیوی Obsidian دیگر از Fallout کپی نمی‌کند

نکات برگزیده مطلب
  • بازی RPG جدید استودیوی Obsidian در دنیای سری بازی Pillars of Eternity اتفاق می‌افتد.

امروز استودیوی Obsidian بازی RPG و دنیای باز جدید خود را معرفی کرد که هر بیننده‌ای را یاد بازی محبوب و موفق Elder Scrolls Skyrim می‌اندازد. این بازی Avowed نام دارد و در دنیای سری بازی Pillars of Eternity اتفاق می‌افتد. در رویداد Xbox Games Showcase توانستیم اولین تریلر Avowed را ببینیم. و بله، علی‌رغم شباهت‌ها، این بازی حال و هوایی سیاه‌تر از Skyrim دارد؛ احتمالاً به دلیل اول شخص بودن آن.

مت بوتی، مدیرعامل استودیوی بازی ایکس باس (Xbox Game Studios) گفت: «بازی Avowed یک بازی RPG وسیع اول و شخص است که در دنیای فانتزی Eora اتفاق می‌افتد. وقتی استودیوی Obsidian Entertainment به Xbox Game Studios ملحق شد، آنها به ما گفتند که این تنها بازی است که قصد ساخت آن را دارند.»

درباره سایر اظهار نظرهای مت بوتی اینجا بخوانید

 

در حال حاضر جزئیات زیادی در دست نیست، اما خود تریلر بازی فضایی ترسناک و تاریک داشته و با صحنه‌ای به پایان می‌رسد که یادآور مبارزه گاندولف با Balrog در قسمت اول سری فیلم‌های ارباب حلقه‌هاست.

دنیای Eora همان دنیایی است که بازی Pillars of Eternity در آن اتفاق می‌افتد، اما اول شخص بودن Avowed حال و هوای دیگری را ایجاد کرده است. بعد از سالها ساخت بازی‌های RPG به سبک سری بازی‌های Fallout (و کپی از استودیوی Bethesda)، تغییر روش Obsidian به سوی سبک فانتزی می‌تواند نوید روزهای بهتر را بدهد.

منبع
پی سی گیمر
نمایش بیشتر
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا