بازی ها

دیدگاه موسس Bethesda نسبت به خرید این کمپانی توسط مایکروسافت

موسس Bethesda در مصاحبه‌ای نظر خود را درباره خرید این کمپانی توسط مایکروسافت و آینده‌ی کنسول‌های نسل نهمی اعلام کرد.

به گفته موسس Bethesda این همکاری می‌تواند برای هر دو کمپانی و صنعت بازی‌های رایانه‌ای بسیار جذاب باشد. مایکروسافت با خرید ‌Bethesda یکی از بزرگ‌ترین ناشران بازی‌های ویدئویی را به دست آورده است. قطعا با تکنولوژی و توان بالای مایکروسافت در ساخت کنسول‌های بازی و خلاقیت Bethesda در به وجود آوردن عناوینی فوق‌‌العاده، آینده درخشانی در انتظار این دو کمپانی و صعنت بازی‌سازی خواهد بود.

وقتی از آقای Weaver موسس Bethesda درباره اینکه این خرید روی بازی‌هایی مانند Starfield و Elder Scrolls که قرار است به زودی منتشر شود تاثیر خواهد داشت سوال شد، پاسخ داد که قطعا مایکروسافت باور دارد که Bethesda می‌داند چگونه بازی‌های با کیفیتی بسازد. همچنین Weaver اضافه کرد که کلید ساختن بازی‌های باکیفیت در آن است که تا زمان عرضه بازی‌ حرفی از انحصاری بودن یا نبودن آن زده نشود و توقعات از آن بی‌دلیل بالا نرود.

به نظر موسس Bethesda حذف دیسک درایو از کنسول‌های نسل نهمی مسئله خیلی مهمی نیست. Weaver اعتقاد دارد با توجه به اینکه تمامی کنسول‌های نسل نهمی با قدرت پردازش بالا و SSDهای سریع عرضه خواهند شد، زمانی که افراد به این محدویت کوتاه مدت عادت کنند متوجه خواهند شد با داشتن یک اینترنت خوب دیگر نیازی به داشتن دیسک درایو در کنسول‌های خود نخواهند داشت.

قبل از شروع پیش فروش کنسول‌های Xbox Series S و Xbox Series X مایکروسافت خبر از خرید استودیو‌های Zenimax و Bethesda داد که جزئیات بیشتر آن را می‌توانید در «مایکروسافت Bethesda را به قیمت ۷.۵ میلیارد دلار خرید» بخوانید. موسس Bethesda تایید کرد که بازی‌های Starfield و Elder Scrolls VI با موتوری کاملا جدید ساخته خواهند شد و این امکان وجود دارد که برای دیگر کنسول‌های بازی نیز عرضه شود.

منبع
DualShockers
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا