بازی ها

نسخه فیزیکی Microsoft Flight Simulator 2020 در ۱۰ دیسک خواهد بود

براساس تصویر منتشر شده در اینترنت، نسخه فیزیکی بازی شبیه ساز خلبانی Microsoft Flight Simulator 2020 در ۱۰ دیسک DVD راهی بازار خواهد شد.

به گفته استودیو سازنده یعنی آسوبو، حجم بازی به ۹۰ گیگابایت می‌رسد و بدیهی است که نسخه فیزیکی Microsoft Flight Simulator 2020 در ۱۰ دیسک راهی بازار شود. بازی مورد اشاره از آنجایی که تجربه یک بازی شبیه ساز خلبانی را رقم می‌زند، بی‌شک می‌تواند تجربه گیم پلی جذابی داشته باشد.

نخستین بار در کنفرانس E3 2018 مایکروسافت شاهد معرفی این بازی بودیم. حال با گذشت دو سال از رونمایی و طی کردن دوره بتا، قرار است ۱۸ آگوست (۲۸ مرداد) شاهد انتشار رسمی آن باشیم.

به گفته عوامل سازنده این بازی در یک پک دولایه با دفترچه راهنمای شکیل عرضه خواهد شد. البته این نسخه فیزیکی در فروشگاه Aerosoft دیده شده و انتظار داریم بزودی در دسترس قرار گیرد. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا استودیو آسوبو و شرکت مایکروسافت این بازی شبیه ساز را به انتشار برسانند.

پلتفرم مقصد Microsoft Flight Simulator 2020 ایکس‌باکس وان و پی‌سی است و بازیکنان با حجم ۹۰  گیگابایتی روی هر دو پلتفرم رو به رو هستند. انتظار داریم این بازی شبیه ساز پس از انتشار بروزرسانی‌های مختلفی داشته باشد. باتوجه به افزایش حجم روز افزون بازی‌های ویدئویی عجیب نیست که این بازی نیز پرحجم باشد.

منبع
TechSpot
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا