بازی ها

طرفداران از افزایش حجم Call Of Duty: Modern Warfare نگران هستند

Call of Duty: Modern Warfare روز به روز افزایش حجم پیدا می‌کند و طرفداران واقعا نگران این موضوع هستند. همین ۲ روز پیش بود که این عنوان ۳۰ گیگابایت آپدیت جدید دریافت کرد.

شرکت اکتیویژن بازی Call Of Duty: Modern Warfare را در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های نسل فعلی منتشر کرده است. عنوانی که به تنهایی حجم نصب بالایی داشته و پس از آن یک حالت بتل رویال هم به این بازی افزوده شده که تحت نام Warzone شروع به کار کرد. پیش از Warzone این بازی حجم قابل توجهی را در برمی‌گرفت و در این بین افزوده شدن وارزون هم موجب شد تا بر حجم کلی این بازی به شدت افزوده شود.

به تازگی یکی از کاربران ردیت به نقل از US Gamer، آشکار کرده که حجم کلی بازی Call Of Duty: Modern Warfare در کنار حالت بتل رویال به ۲۰۰ گیگابایت می‌رسد. این حجم در بسیار بالا بوده و بازیکنان می‌بایست برای نصب آن از حافظه‌های بزرگ بهره گیرند.

کاربر kiwi_lad_1982 ردیت تصویری از حجم دو بازی Modern Warfare و Warzone منتشر کرده که دقیقا ۲۰۹ گیگابایت است. البته دیگر کاربر مدعی شد این حجم ۲۲۲ گیگابایت بوده و ۲۰۹ گیگ نیست. همچنین Mat Paget از گیم اسپات ادعا کرده تنها نصب بازی اصلی روی سیستم او ۱۹۶ گیگابایت فضا اشغال کرده است.

افزایش حجم Call Of Duty Modern Warfare

اگرچه بازیکنان پی‌سی همیشه می‌توانند به ارتقا حافظه ذخیره سازی خود پرداخته تا بازی‌های حجیمی را نصب کنند، اما بازیکنان کنسولی Modern Warfare برخلاف رایانه شخصی فقط می‌توانند برخی فایل‌های غیرضروری بازی را حذف کرده و در نتیجه از حجم کلی بکاهند. زیرا کنسول‌ها حافظه ذخیره سازی چندان بزرگی نداشته و لازم است تا این قابلیت به کار گرفته شود. متاسفانه عدم دسترسی بازیکنان رایانه شخصی به چنین ویژگی آنها را ناراحت کرده است. از این رو کمپینی به راه انداختند تا اکتیویژن و شرکت استودیو سازنده بازی Modern Warfare، راهی را برای آنها در نظر گیرد تا بتوانند از این حجم بالا بکاهند.

در این میان بسته اخیر Season 4 Reloaded برای بخش بتل رویال Warzone بازی Call Of Duty: Modern Warfare منتشر شد که می‌تواند تعداد بازیکنان را در هر رقابت به ۲۰۰ نفر برساند. خوشبختانه آخرین بروزرسانی به بازیکنان اجازه خواهد داد تا از حجم فایل نصبی بخش بتل رویال یعنی وارزون بکاهند تا از نگرانی آنها کاسته شود.

منبع
GameSpot
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا