بازی ها

بازی Call of Duty: Modern Warfare تاکنون بیش 30 میلیون نسخه فروخته است

باید منتظر پاسخ رسمی اکتیویژن در رابطه با این خبر باشیم...

درحالی که شرکت اکتیویژن مدتی است تنها اطلاعات مربوط به تعداد بازیکنان Call of Duty: Warzone را به اشتراک می‌گذارد، اما این ناشر درمورد آمار فروش بازی Call of Duty: Modern Warfare صحبتی به میان نیاورده است. با این حال، به‌نظر می‌رسد پاسخ این سوال را به شکل غیر مستقیم هم‌اکنون دریافت کرده باشیم!

در جریان رویداد زندۀ Nvidia که شامل رونمایی از خط تولید کارت گرافیک‌های جدید ‘RTX 30 این شرکت بود، اطلاعاتی در زمینۀ میزان فروش Call of Duty: Modern Warfare هم منتشر شده است. علاوه بر این، مدیرعامل شرکت Nvidia، آقای جنسن هوانگ رسماً اعلام کرد بازی Call of Duty Black Ops: Cold War به عنوان جدیدترین مجموعه از سری Call of Duty از فناوری Ray Tracing بر روی کنسول‌ها پشتیبانی می‌کند.

اکتیویژن هنوز هیچ واکنشی نداده است…

هوانگ اشاره کرد، آخرین نسخۀ منتشر شده از این مجموعه، که مربوط به بازی Modern Warfare است توانسته تا به امروز بیش از 30 میلیون واحد به فروش برساند. اگر این صحبت درست باشد، نشان از فروش بسیار خوب این بازی دارد، زیرا هنوز از انتشار آن یک سال هم نگذشته است.

تنها نکته‌ای که باعث شک و تردید می‌شود، این است که هوانگ اسم Modern Warfare را دقیقاً به زبان نیاورده و تنها به جملۀ «آخرین نسخۀ Call of Duty بیش از 30 میلیون فروخته» اشاره کرده است. با توجه به این نکته، از نظر فنی حالت بتل رویال Warzone جدیدترین ورودی مجموعه است که این گفته را کمی مبهم‌تر می‌کند. با این وجود، هوانگ به صراحت اعلام کرد این بازی 30 میلیون نسخه فروخته و حالت بتل رویال Warzone یک بازی کاملاً رایگان است. پس می‌توان مطمئن بود عنوانی که در این مراسم درموردش صحبت شده، بازی Modern Warfare بود.

مجموعۀ Call of Duty در طی دهۀ گذشته آمار فروش خوبی را تجربه کرده، اما با اطمینان نمی‌توان گفت از بین دو بازی Modern Warfare و Warzone کدام یک به در کل سری عملکرد بهتری داشته است. در پایان لازم به ذکر است، بازی Black Ops: Cold War در تاریخ جمعه، ۲۳ آبان برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، Xbox One، Xbox Series X و کامپیوتر منتشر می‌شود.

منبع
سایت دوئال شاکرز
نمایش بیشتر

سهیل حسینی

گیمر، علاقه مند به تکنولوژی و بازی های ویدئویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا