بازی ها

لابی‌های Call Of Duty: Warzone از امشب ۲۰۰ نفره خواهند شد

جدیدترین آپدیت بازی Call Of Duty: Warzone از بسیاری از لحاظ آپدیت بزرگی خواهد بود. هیجان‌انگیزتر از همه ۲۰۰ نفره شدن لابی‌های بازی است. برای بازی کردن در فصل جدید سری COD نیاز به دانلود ۲۲ تا ۳۰ گیگابایت (بسته به ورژنی که بازی می‌کنید) دارید. همچنین این آپدیت تعداد بازیکنان را در یک سرور بازی از ۱۵۰ به ۲۰۰ نفر افزایش می‌دهد.

این یعنی تعداد تیم های ۴ نفره در هر لابی به ۵۰ تیم افزایش می‌یابد که عدد قابل ملاحظه‌ای برای کسب پیروزی در این بتل رویال رایگان است. سوالی که این آپدیت ایجاد می‌کند این است که افزایش تعداد تیم‌ها باعث افزایش زمان یک مسابقه خواهد شد یا صرفا به حرارت مبارزه‌های تیمی در طول مسابقه می‌افزاید؛ سوالی که با منتشر شدن آپدیت به آن پاسخ داده خواهد شد.

طبق گزارش وبلاگ Activision، لابی‌های جدید ۲۰۰ نفره با محدودیت زمانی به این بازی اضافه شده‌اند و دائمی نخواهند بود اما هم‌اکنون خود شرکت نیز از میزان دقیق این محدودیت اطلاعات ندارد.

با وجود این که خبر آپدیت برای افرادی که اینترنت ضعیفی دارند خوشایند نیست، اما نیمه‌ی پر لیوان درباره‌ی حجم آن این است که هم‌اکنون با یک بار نصب آن، حجم کلی بازی Warzone کاهش می‌یابد.

از ویژگی‌های جدیدی که با آپدیت فصل چهار به وارزون اضافه خواهند شد، می‌توان به قراردادهای Supply Run که در زمان محدود در یک Buy Station خاص به شما تخفیف می‌دهند، حالت Juggernaut Royale و اضافه شدن یک دوربین تک‌تیرانداز ویژه اشاره کرد. همچنین بازیکنان Call Of Duty: Warzone پس از نصب آپدیت می‌توانند یک نقشه‌ی جدید و یک حالت بازی جدید را تجربه کنند.

منبع
PC GAMER
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا