بازی ها

زمان برگزاری نسخۀ بتای CoD: Black Ops Cold War رسماً اعلام شد

بتای عمومی Black Ops Cold War در هفتۀ دوم برای تمام کاربران در دسترس خواهد بود

بعد از رونمایی رسمی از بخش چندنفرۀ بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، تاریخ برگزاری نسخۀ بتا نیز مشخص شد. استودیو Treyarch تأیید کرد نسخۀ بتای بخش چندنفره در تاریخ پنج شنبه، 17 مهر برای اولین بار روی پلی استیشن 4 آغاز می‌شود.

هفتۀ گذشته، گزارشی درمورد شروع نسخۀ بتای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد. طرفداران مجموعۀ Call of Duty باید با نحوۀ برگزاری نسخۀ بتا آشنا باشد. فاز اول بتای این بازی تنها برای کسانی که نسخۀ کامل آن را پیش خرید کرده باشند، در دسترس خواهد بود. هم‌چنین، این بخش اول برای دارندگان کنسول پلی استیشن 4 و به دنبال آن برای کاربران کامپیوتر و Xbox One در تّنسخلهاریخ پنج شنبه، 24 مهر برگزار می‎شود.

نسخۀ بتای Black Ops Cold War طی دو هفته برگزار می‌شود و برای هر هفته به مدت 5 روز می‌توان به تجربه بازی پرداخت. در ادامه به تاریخ و زمان دقیق برگزاری نسخۀ بتای Call of Duty: Black Ops Cold War نگاهی خواهیم داشت:

هفتۀ اول: بتای انحصاری برای پلی استیشن 4

  • اولین عرضۀ نسخۀ بتای این بازی به صورت انحصاری برای کاربران پلی استیشن 4 خواهد بود که از 17 مهر آغاز شده و تا 21 مهر ادامه خواهد داشت.
هفتۀ اول: دسترسی زودهنگام
  • از تاریخ 18 و 19 مهر دسترسی زودهنگام به بخش چندنفره برای کسانی که پیش‌تر نسخۀ پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 بازی Black Ops Cold War را پیش خرید کرده بودند، روی پلی استیشن 4 شروع می‌شود.
هفتۀ اول: بتای عمومی
  • از تاریخ 19 لغایت 21 مهر تمام کاربران پلی استیشن 4 به بتای بخش چندنفره دسترسی خواهند داشت. داشتن اشتراک PlayStation Plus ممکن است برای بعضی از مناطق موردنیاز باشد.

هفتۀ دوم: بتای پلی استیشن 4، کامپیوتر و Xbox One (با پشتیبانی از کراس پلی)

  • دومین دورۀ نسخۀ بتای Cod: Black Ops Cold War برای کاربران پلی استیشن 4، کامپیوتر و Xbox One از تاریخ پنجشنبه، 24 مهر لغایت دوشنبه، 28 مهر ادامه خواهد داشت. اگر از دارندگان کنسول پلی استیشن 4 هستید، صرف‌نظر از اینکه بازی را پیش خرید کرده‌اید یا خیر، در طول دور بتا برای هفتۀ دوم می‌توانید به بتای عمومی دسترسی داشته باشید.
هفتۀ دوم: دسترسی زودهنگام
  • در تاریخ 24 و 25 مهر دسترسی زودهنگام به کسانی که این بازی را روی Xbox One یا Xbox Seris X پیش خرید کرده‌اند داده خواهد شد. هم‌چنین، کاربرانی که Black Ops Cold War را برای کامپیوتر و از طریق شبکۀ Battle.net پیش خرید کرده باشند در این دوره به نسخۀ بتای بازی دسترسی خواهند داشت.

اگر از کاربران کامپیوتر یا Xbox One هستید و قصد دارید دورۀ بتا را برای مدت زمان طولانی تجربه کنید، باید پیش از شروع نسخۀ بتا، این بازی را پیش خرید کنید.

هفتۀ دوم: بتای عمومی
  • که از تاریخ 26 مهر لغایت 28 مهر ادامه دارد و برای همۀ بازیکنان روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، کامپیوتر و Xbox One در دسترس است. برای تجربه نسخۀ بتا روی Xbox One نیاز به اشتراک  Xbox Live Gold خواهید داشت و برای تجربۀ نسخۀ کامپیوتر هم به ایجاد یک اکانت در شبکه Battle.net نیاز است. به غیر از موارد فوق، داشتن اینترنت هم از موارد اصلی برای تجربه نسخۀ بتا است. هفتۀ دوم بتا به صورت کراس پلی بین هر سه پلتفرم جریان خواهد داشت.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ جمعه، 23 آبان برای پلتفرم‌های کامپیوتر، Xbox One، Xbox Series X، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. در صورتی که قصد ارتقا نسخۀ نسل فعلی را به نسل بعد دارید، نیازمند پرداخت 10 دلار بیشتر خواهید بود.

منبع
Vg247
نمایش بیشتر

سهیل حسینی

گیمر، علاقه مند به تکنولوژی و بازی های ویدئویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا