بازی ها

زمان دسترسی به بخش چندنفره در Black Ops Cold War مشخص شد

هفتۀ آینده منتظر رونمایی رسمی از بخش چندنفرۀ Black Ops Cold War باشید

طی روزهای گذشته، جزئیات زیادی درمورد بازی Call of Duty: Black Ops Cold War شنیدیم. پس از اطلاعاتی که درمورد بخش داستانی و جزئیات نسخه‌های مختلف منتشر شد، حال باید منتظر رونمایی رسمی از بخش چندنفره باشیم و انتظار می‌رود زمان دقیق شروع نسخۀ بتا این عنوان توسط اکتیویژن اعلام شود.

تا زمان معرفی رسمی بخش چندنفره تنها یک هفته باقی مانده، اما فروشگاه داخل بازی Modern Warfare (که اطلاعات آن از طریق COD Tracker منتشر شد) تاریخ احتمالی شروع نسخه بتا را لو داد. این صفحه، تاریخ شروع نسخۀ بتا بازی Black Ops Cold War برای کاربران پلی استیشن 4 را پنج شنبه، 17 مهر اعلام کرد. علاوه بر این، اطلاعات مشابه‌ای هم توسط فروشگاه داخل بازی Call of Duty: WW2 (این‌بار توسط Reddit) منتشر شد تا شایعات به‌وجود آمده در این زمینه رنگ واقعیت به خود بگیرد.

همان‎طور که قبلاً اعلام شده بود، نسخۀ بتا اول برای کاربران PS4 و به دنبال آن برای دیگر پلتفرم‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت. اگر چه درمورد مدت زمان دسترسی به این بخش چیزی گفته نشده، اما با نگاه به نسخه‌های قبلی Call of Duty می‌توان زمان حدودی آن را حدس زد.

کسانی که Black Ops Cold War را پیش‎خرید کردند زودتر از بقیه به نسخۀ بتا دسترسی خواهند داشت…

با توجه به جزئیات فوق می‌توان انتظار داشت، نسخۀ بتا Black Ops Cold War ابتدا برای کسانی که این بازی را روی پلتفرم پلی استیشن 4 پیش‌خرید کردند در تاریخ پنجشنبه، 17 مهر در دسترس قرار خواهد گرفت. از تاریخ شنبه، 19 مهر، بتای عمومی برای کاربران این پلتفرم در دسترس قرار می‌گیرد. حدود یک هفته بعد، کاربرانی که این بازی را روی دو پلتفرم Xbox One و کامپیوتر پیش‌خرید کردند، از تاریخ جمعه، 25 مهر به این بخش دسترسی خواهند داشت. سرانجام، بتای عمومی برای تمامی کاربران از تاریخ شنبه، 26 مهر لغایت دوشنبه، 28 مهر برگزار می‌شود.

هم‌زمان با رونمایی از بخش چندنفرۀ Black Ops Cold War در هفتۀ آینده، زمان‌ دقیق دسترسی به نسخۀ بتا اعلام می‌شود. بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ جمعه، 23 آبان برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و کامپیوتر منتشر خواهد شد. نسخۀ پلی استیشن 5 و Xbox Series X هم در اواخر سال 2020 میلادی در دسترس قرار می‌گیرند.

نمایش بیشتر

سهیل حسینی

گیمر، علاقه مند به تکنولوژی و بازی های ویدئویی
0 0 رای
Article Rating
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 Comments
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x