بازی ها

تاریخ عرضه ریمستر Crysis لو رفت

تاریخ عرضه بازی ریمستر Crysis لو رفته و از چیزی که پیداست، این بازیِ بازسازی شده در ماه جولای (تیر – مرداد) در بازار وجود خواهد داشت.

آپدیت: طبق گفته فروشگاه مایکروسافت، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Crysis در تاریخ ۲۳ جولای (۲ مرداد) عرضه خواهد شد. اعلام تاریخ دقیق عرضه قرار بود اول جولای انجام شود، ولی این اولین باری نیست که کارمندان فروشگاه مایکروسافت نتوانسته‌اند جلوی لو رفتن اطلاعات را بگیرند.

در ماه آپریل، بازی Crysis Remastered به طور رسمی معرفی شد و سازندگان لو رفتن این خبر را قبول کردند. شرکت سازنده، پیش از این قول کیفیت بالاتر در تکسچرهای بازی و امکانات گرافیکی بهتر را داده بود. ولی موضوع مهمی که به ما اعلام نکرده بود تاریخ عرضه آن است. تنها جواب شرکت Crytek به این سوالات، «به زودی» بود.

شرمنده که این را می‌گویم، ولی هنوز تاریخ عرضه‌ای برای اعلام کردن نداریم. ولی تاریخ پخش گیم‌پلی این بازی را می‌دانیم که صبح اول جولای (۱۱ تیر) است.

ویدیو گیم‌پلی بازی هم هیچ اطلاعات بیشتری به جز پیشرفت و بهبود کیفیت گرافیکی بازی نداره و وبسایت هم چسبیده به عبارت «به زودی…» و ول‌کنش هم نیست. اکانت توییتر Crysis هم اطلاع داده است که زمان زیادی تا عرضه نمانده است و اضافه کرده است: «دیگه آخرای صبر کردنه.»

نسخه‌ی اولیه بازی Crysis در سال ۲۰۰۷ عرضه شد. در حال حاضر نمره‌ی این بازی روی وبسایت متاکریتیک ۹۱ از ۱۰۰ است. نسخه‌ی ریمستر Crysis نیز باتوجه به این خبر در تاریخ ۲ مرداد عرضه خواهد شد.

منبع
PC GAMER
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا