بازی ها

نام‌گذاری جالب بالاترین تنظیمات گرافیکی Crysis Remastered

بالاترین تنظیمات بازی Crysis Remastered به عنوان یک حالت گرافیکی که می‌تواند تمام اجزای سیستم شما را آزار دهد توصیف شده است و استودیو Crytek نام این حالت را Can It Run Crysis گذاشته است.

صبح امروز حساب رسمی Crysis در توییتر یک تصویر با کیفیت 4K از بازی Crysis Remastered با تنظیمات جدید گرافیکی منتشر کرد. این تصویر جزئیات باورنکردی این بازی را به نمایش گذاشت.

Can It Run Crysis متن یک تصویر طنز مربوط به سال ۲۰۰۷ است. این بازی که از نظر گرافیکی یک بازی سنگین برای سیستم‌های آن زمان بود به همین دلیل گیمرها شروع به استفاده از این جمله کردند و شرکت CERN هر زمان که یک ابر کامپیوتر را معرفی می‌کرد برای گیمر‌ها سوال پیش‌ می‌آمد که آیا این ابر کامپیوتر می‌تواند بازی Crysis را اجرا کند یا نه.

استودیو Crytek به تازگی مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای Crysis Remastered منتشر کرده است اما قطعا این مشخصات برای اجرای این بازی روی حالت Can It Run Crysis مناسب نمی‌باشد.

این بازی سرانجام بعد از تاخیری چند ماهه، در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۹ شهریور) به صورت انحصاری بر روی Epic Games منتشر خواهد شد.

منبع
PC Gamer
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا