بازی ها

CS: GO Source 2 سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد

اخیرا گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد Valve در سال ۲۰۲۱ بازی CS: GO Source 2 را در دسترس قرار خواهد داد. بسیاری از گیمرها بازی Counter-Strike: Global Offensive را می‌شناسند. مدت زمان طولانی است که این بازی را تجربه می‌کنیم اما تاکنون بروزرسانی‌های بزرگی برای آن منتشر نشده تا طرفداران بازی شوتر اول شخص Counter-Strike تجربه بهتری کسب کنند.

مدتی پیش شایعه شد CS: GO Source 2 لغو شده است اما حال گفته می‌شود که به زودی شاهد انتشار آن خواهیم بود. Tyler McVicker از ولو بیان داشت که مراحل برنامه نویسی بازی به انتها رسیده است. ولو نگران این است که چه زمانی باید این بازی را منتشر کند.

Tyler McVicker افزود پیش از انتشار نسخه نهایی باید تست بتایی صورت گیرد تا مشکلات کامل برطرف شده و در هنگام انتشار هیچ مشکلی را شاهد نباشیم. ولو حجم گسترده‌ای از محتوا را برای نسخه جدید تدارک دیده که قرار است در نسخه بتا برای ارزیابی مشکلات، به کار گرفته شوند.

همچنین CS:GO’s new Trusted حالتی است که چالش جذابی را برای بازیکنان به وجود خواهد آورد. ما نباید انتظار تغییرات بسیار گسترده را در نسخه جدید داشته باشیم اما تغییرات گرافیکی و بهبود گیم‌پلی به احتمال زیاد اتفاق می‌افتد. تاکنون CS:GO یکی از بهترین عناوین تاکتیکی شوتر اول شخص ‌‌محسوب می‌شود که طرفداران بسیاری دارد و موفق هم عمل کرده است.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک ولو به تایید یا تکذیب این خبر بپردازد. نسخه فعلی CS:GO برای مک، لینوکس و ویندوز در دسترس است. ممکن است ولو نسخه جدید را در قالب یک بروزرسانی بزرگ به گیمرها ارائه دهد.

منبع
GameRant
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا