بازی ها

CD Projekt Red ساعت کار کارکنان خود را برای انتشار Cyberpunk 2077 افزایش خواهد داد

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 استودیو سازنده این بازی به ساعت کار بیشتری برای تکمیل کردن این بازی نیاز دارد.

Cyberpunk 2077 که یکی از مورد انتظارترین بازی‌های امسال می‌باشد مدت زیادی است که توسط استودیو CD Projekt Red در حال ساخت می‌باشد. چندی پیش بود که این استودیو لهستانی فشار کار را از روی کارمندان خود کم‌ کرده بود و ساعت کار و روزهای بیشتری را در طول هفته برای استراحت به آن ها می‌داد اما به نظر می‌رسد با نزدیک شدن به ماه نوامبر و تاریخ عرضه بازی Cyberpunk 2077، کارمندان این استودیو باید مدت زمان بیشتری را صرف انجام کار‌های نهایی و عرضه به موقع این بازی اختصاص دهند.

به گفته Jason Schreier یکی از خبرنگاران Bloomberg استودیو CD Projekt Red تصمیم گرفته است کارمندان خود را مجبور به ۶ روز کار در هفته کند. به گفته این استودیو نهایی‌سازی برخی از کارهای مربوط به بازی Cyberpunk 2077 که قرار است ماه نوامبر برای پی‌سی، PS4 و Xbox One عرضه شود نیاز به زمان بیشتری دارد و این موضوع را از طریق ایمیل به همه‌ی کارمندان خود اطلاع داده است.

با این حال بسیاری از کارمندان این استودیو نزدیک به یک سال است که حتی در آخر هفته‌ها نیز مشغول کار بر روی این عنوان می‌باشند. به نظر می‌رسد CD Projekt Red در حال برطرف کردن باگ‌ها و آخرین مشکلات Cyberpunk 2077 می‌باشد. به گفته Adam Badowski رئیس استودیو CD Projekt Red این استودیو شرایط سختی را پشت سر می‌گذارد و تمام کارکنان این استودیو لهستانی انتظار این اضافه‌کاری را داشتند و قطعا دستمزد بیشتری نیز به خاطر این اضافه‌کاری دریافت خواهند کرد.

Cyberpunk 2077 قرار است ۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ (۲۹ آبان) برای پی‌سی، PS4 و Xbox One منتشر شود و نسخه به روز شده این بازی برای Google Stadia ،PS5 ،Xbox Series S و Xbox Series X عرضه خواهد شد.

منبع
DualShockers
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
4 2 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا