بازی ها

طراح Cyberpunk 2077 از چگونگی ساخت Night City می‌گوید

در جریان لایو استریم مخصوص بازی Cyberpunk 2077 که در Tokyo Game Show 2020 پخش شد، Hiroshi Sakakibara یکی از طراحان صحنه استودیو CD Projekt Red درباره نحوه‌ی ساخت Night City توضیح داد.

Hiroshi Sakakibara که عضوی از تیم طراحی استودیو CD Project Red می‌باشد، می‌گوید ده‌ها نفر تمام تلاش خود را می‌کنند که محیط‌ بازی‌های این استودیو را به بهترین شکل طراحی کنند. به گفته او تیم طراحی محیط بازی Cyberpunk 2077 به سه تیم کوچک‌تر تقسیم می‌شود. یک تیم وظیفه دارد محیط‌هایی که در ‌آن ها گفتگو بین شخصیت‌های مختلف بازی شکل می‌گیرد را طراحی کند. یک تیم دیگر طراحی جزئیات بازی مانند مبل‌ها یا سطل‌های آشغال را بر عهده دارد و یک تیم دیگر به رهبری Hiroshi Sakakibara وظیفه طراحی محیط کلی بازی مانند خیابان‌ها و ساختمان‌ها را دارد که در نهایت همکاری این سه تیم موجب ساخته شدن Night City می‌شود.

وقتی از Hiroshi Sakakibara درباره مکان مورد علاقه‌اش در این شهر سوال پرسیده شد جواب داد انتخاب یک مکان بسیار سخت است ولی من Japantown را بیشتر از جاهای دیگر دوست دارم. شما با عبور از کانال Retro China به این بخش خواهید رسید. Japantown یک منطقه پر جنب‌وجوش با آسمان خراش‌های بلند است و شما هنگام عبور از این منطقه احساس می‌کنید در خیابانی متعلق به آینده‌ در حال حرکت هستید. لازم به ذکر است که این منطقه قلمرو نقش منفی داستان نیز می‌باشد.

به گفته Hiroshi Sakakibara وقتی شما به یکی از آسمان خراش‌های این بازی وارد می‌شوید در صورت استفاده از پله‌ها یا آسانسور برای بالا رفتن جزئیاتی را خواهد دید که واقعا احساس می‌‌کند به Mega City سفر کرده‌اید. کیوسک‌ها، مغازه‌هایی که اجناس خود را به نمایش گذاشته‌اند، افرادی که در بالکن‌های خود مشغول استراحت هستند و ربات‌‌هایی که مشغول حمل‌ونقل بار‌ هستند همگی از جزئیات باورنکردی این بازی هستند.

Cyberpunk 2077 قرار است ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) برای پی‌‌سی و کنسول‌ها عرضه شود.

منبع
IGN
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا