بازی ها

حجم اولیه Cyberpunk 2077 کمتر از 200 گیگابایت خواهد بود

حجم اولیه بازی Cyberpunk 2077 به هنگام نصب کمتر از 200 گیگابایت خواهد بود اما ممکن است در آینده به فضای بیشتری برای اجرای این بازی نیاز داشته باشید.

پس از آخرین تریلری که از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد شایعات زیادی پیرامون حجم اولیه آخرین ساخته CD Project Red شکل گرفت و چیزی طول نکشید تا تمام این شایعات توسط خود کمپانی سازنده تکذیب شدند.

رهبر انجمن جهانی CD Project Red در توییتر خود تایید کرد که حجم اولیه بازی Cyberpunk 2077 کمتر از 200 گیگابایت خواهد بود. Marcin Momot گفت با اینکه هنوز مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Cyberpunk 2077 منتشر نشده است اما مطمئنا این بازی به هنگام نصب به 200 گیگابایت فضای خالی احتیاج نخواهد داشت اما قطعا این بازی همانند دیگر بازی‌های روز دنیا به فضای قابل توجهی در سیستم شما نیاز خواهد داشت.

با اینکه Cyberpunk 2077 به 200 گیگابایت حافظه اولیه نیاز نخواهد داشت اما انتظار می‌رود که این بازی همچنان فضای زیاری از هارد شما اشغال کند. با توجه به اینکه بسیاری از بازی‌های روز دنیا برای اجرا به حداقل ۱۰۰ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد و با در نظر گرفتن اینکه Cyberpunk 2077 قرار است یک بازی انقلابی باشد این ارقام به نظر منصفانه می‌آیند. اما با توجه به بهینه‌سازی‌هایی که CD Project Red بر روی بازی Cyberpunk 2077 انجام داده است ممکن است این بازی به فضای کمتری نسبت به انتظارات نیاز داشته باشد.

بازی Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ 19 نوامبر (29 آبان) برای PS4 ،Xbox One و PC عرضه شود و در آینده نسخه بروزرسانی شده این بازی برای PS5 و Xbox Series X نیز منتشر خواهد شد.

نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا