بازی ها

بخش چندنفرۀ بازی Cyberpunk 2077 حاوی پرداخت درون‌برنامه‌ای خواهد بود

سیستم درون برنامه‌ای قرار نیست مشکلی در روند بازی به وجود بیاورد.

طبق اطلاعات جدیدی که از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده، مشخص شد بخش چندنفرۀ این عنوان از سیستم پرداخت درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کند ولی قرار نیست باعث لطمه زدن به کلیت بازی شود.

طبق گفتۀ استودیو CD Projekt RED، آن‌ها قصد دارند با اضافه کردن سیستم پرداخت درون برنامه‌ای به بخش چندنفره، کاری کنند تا بازیکنان از هزینه کردن در این سرویس حس خوبی داشته باشند.  حالت چندنفرۀ بازی Cyberpunk 2077 رویکرد جدیدی به سیستم کسب درآمد از طریق پرداخت درون برنامه‌ای داشته و قصد ندارد از طریق آن، بازیکنان را اذیت کند.

هنوز هیچ جزئیاتی درمورد نحوۀ کار پرداخت درون برنامه‌ای در Cyberpunk 2077 منتشر نشده است. اما، استودیو CD Projekt RED قصد ندارد با این کار طرفداران را ناراحت کرده یا اجباری برای آن وجود داشته باشد.

آدام کیچینسکی، رئیس CD Projekt RED نسبت به این موضوع واکنش داد:

«هدف این است تا سیستم پرداخت درون برنامه‌ای به شکلی طراحی شود تا افراد از هزینه‌ای که می‌کنند خوشحال باشند. من سعی نمی‌کنم بدبین باشم یا چیزی را پنهان کنم. این بخش، به مانند حالت داستانی بازی‌های‌مان برای ما ارزشمند است و می‌خواهیم گیمرها هنگام خرید محصولات‌مان، خوشنود باشند.»

«این امر درمورد خرید درون برنامه‌ای صادق است، می‌توانید انتظار داشته باشید که این سیستم حالت اجباری به خود نخواهد گرفت و CD Projekt RED تنظیمات مناسبی را برای فروش مدنظر دارد. این مورد بازیکنان را آزرده نخواهد کرد بلکه آن‌ها را خوشحال می‌کند. این حداقل جیزی است که به عنوان هدف مدنظر داریم.»

پیش از این در نوامبر 2019، پیوتر نیلوبویچ، مدیرعامل CDP گفت، بخش چندنفرۀ Cyberpunk 2077 سیستم درون برنامه‌ای معقولانه‌ای خواهد داشت:

«این پروژه مراحل اولیۀ خود را طی می‌کند و ما به آزمایش‌ خود ادامه می‌دهیم. این اولین بازی چندنفرۀ ما است و گزینه‌ها و امکانات مختلف را بررسی می‌کنیم. قطعاً الان زمان مناسبی نیست تا شما را به سمت و سوی خاصی در این زمینه سوق بدهم. شما می‌توانید انتظار داشته باشید که ما سیاست کلی خود را در قبال رعایت انصاف در برابر گیمرها تغییر نخواهیم داد، بنابراین انتظار کسب درآمد عاقلانه و همیشگی از پول را داشته باشید.»

انتظار می‌رود، بخش چندنفرۀ بازی Cyberpunk 2077 یک تجربۀ بزرگ از بازی درجه یک باشد که توسط همان تیمی که روی بخش تک نفره این عنوان کار کرده، توسعه داده خواهد شد. انتظار می‌رود بخش چندنفرۀ Cyberpunk 2077 پس از عرضۀ بسته‌های الحاقی مختلف برای بخش تک‌ نفره، در سال 2022 عرضه شود.

منبع
سایت توییک تاون
نمایش بیشتر

سهیل حسینی

گیمر، علاقه مند به تکنولوژی و بازی های ویدئویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا