بازی ها

نسخه ارتقا یافته Cyberpunk 2077 برای نسل بعدی رایگان خواهد بود

این عنوان قبل از عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر خواهد شد و خبر خوش اینکه نسخه ارتقا یافته Cyberpunk 2077 برای نسل بعدی رایگان خواهد بود.

اگر برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و یا ایکس‌باکس وان عنوان سایبرپانک ۲۰۷۷ را خریداری کنید، به محض عرضه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس امکان تجربه همان نسخه را روی کنسول‌های جدید هم خواهید داشت. این قابلیت به اصطلاح Backward Compatible نام دارد. اما علاوه بر این، مدتی بعد نسخه‌ی ارتقا یافته بازی برای نسل بعد به صورت رایگان در دسترس شما قرار می‌گیرد. این نسخه برای استفاده از نهایت قدرت PS5 و Xbox Series X بهینه‌سازی خواهد شد.

قابلیت Backward Compatible و نسخه‌ی ارتقا یافته رایگان Cyberpunk 2077 هم به خریداران نسخه دیجیتالی و هم به خریداران نسخه فیزکی بازی تعلق می‌گیرد و تفاوتی در آن‌ها نیست.

بعد از خبر تاخیر Cyberpunk 2077، این عنوان در تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) برای پی‌سی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا