بازی ها

بازی Deathloop تا سال 2021 تأخیر خورد

ویروس کرونا مایه دردسر بیشتر گیمرها شد

بازی Deathloop جدیدترین عنوان در حال توسعه استودیو Arkane، خالق عناوینی چون مجموعه Dishonored و Prey قرار بود در سال جاری منتشر شود. با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا و مشکلاتی که برای توسعه این عنوان پیش آمد، این سازنده در خبری اعلام کرد بازی مذکور تا سال 2021 تأخیر خورد.

بازی Deathloop روایت‌گر داستان قاتلی هست که در یک حلقه تکراری گرفتار شده و به منظور شکست دشمنان با عقب بردن زمان، بارها با آن‌ها مبارزه می‌کند تا بتواند شکست‌شان دهد. پیش از این گفته شده بود، این عنوان قرار است هم‌زمان با عرضه کنسول‌های نسل بعد و در تعطیلات سال نو در دسترس کاربران قرار گیرد.

علت اصلی تأخیر Deathloop  چیست؟

استودیو Arkane در یک بیانیه رسمی اعلام کرد، تاریخ انتشار بازی Deathloop تا نیمه دوم سال 2021 به تعویق افتاد. طبق گفته این استودیو، علت اصلی تأخیر به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا و شرایط قرنطینه رخ داده و باعث شد تا کارمندان این شرکت به منظور حفظ سلامتی و ایمنی، از راه دور پروژه را پیش ببرند. به همین منظور برای حفظ کیفیت و ساخت یک عنوان خوش ساخت برای نسل بعد، تصمیم گرفته شد تا بازی Deathloop را با تأخیر عرضه کنند.

استودیو Arkane خاطرنشان کرد، با توجه به زمان بیشتری که برای توسعۀ بازی به‌وجود آمده، آن‌ها قصد دارند تا چیزی را تحویل مخاطب بدهند که واقعاً درخور نام این استودیو باشد. عنوان مذکور جزو بازی‌های مورد انتظاری است که با تأخیر مواجه شد. هم‌چنین، هفته گذشته مشخص شد به منظور بالا بردن کیفیت نهایی بازی Halo Infinite تاریخ انتشار آن به سال بعد موکول شد. با توجه به شیوع ویروس کرونا، بعید نیست خبرهای مشابه‌ای را درمورد دیگر عناوین بزرگ و موردانتظاری که قرار است در سال جاری منتشر شوند، شاهد باشیم.

جدیدترین اثر استودیو Arkane بسیار امیدوار کننده به‌نظر می‌رسد و امیدواریم این انتظار زیاد طولانی نباشد. در پایان لازم به ذکر است، بازی Deathloop برای پلتفرم‌های PS5 و کامپیوتر در نیمه دوم سال 2021 عرضه خواهد شد.

منبع
سایت دوئال شاکرز
نمایش بیشتر

سهیل حسینی

گیمر، علاقه مند به تکنولوژی و بازی های ویدئویی
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا