بازی ها

جزئیات بخش داستانی آخرین بازی CoD در خلال جنگ سرد

تصمیمات شما در داستان بازی تاثیر گذارند و شخصیت داستان بازی را خودتان خواهید ساخت

چند روز پیش تریلر بخش داستانی Call of Duty: Black Ops Cold War به نمایش درآمد. این معرفی که در بازی Warzone انجام شد، مشخص کرد که داستان بازی دنبالۀ Black Ops 1 بوده و در سال 1981 و در خلال جنگ سرد اتفاق خواهد افتاد.

داستان بازی حول محور یک توطئه شکل می‌گیرد و تمام فضای داستان بازی را فریب و زیر آب زنی فرا گرفته است. به گفتۀ توسعه دهندۀ بازی، یعنی Raven Software، در بخش داستانی می‌توانید کاراکتر بازی را خودتان بسازید. رنگ پوست، مشخصات روانشناختی و حنسیت از موارد قابل تغییر هستند. برخی از این تغییرات تنها روی ظاهر شما تاثیر گذارند اما برخی دیگر مانند مشخصات روانشناختی روی قابلیت‌های شما در طول داستان تاثیر گذارند. مثلاً انتخاب شخصیت Paranoid (بدگمان) باعث می‌شود دو برابر سریع‌تر اسلحه را نشانه بگیرید. یا انتخاب شخصیت Lone Wolf (گرگ تنها) باعث می‌شود بیشتر بتوانید بدوید.

در طول داستان نیز همواره با انتخاب‌هایی روبرو هستید که نه تنها داستان بازی، بلکه پایان بازی را نیز تحت تأثیر قرار خواهند داد. البته مراحل خطی و بدون انتخاب نیز وجود دارند. اکثر جزئیات بخش داستانی پیش از معرفی رسمی لو رفته بودند.

از بخش چند نفرۀ بازی چه خبر؟

علاوه بر بخش داستانی شما می‌توانید بسیاری از سلاح‌های دوران جنگ سرد را وارد بخش چند نفره و زامبی جدید و بهبود یافتۀ بازی کنید.

این عنوان از Cross-Play از نسل فعلی و نسل بعدی کنسول‌ها پشتیبانی می‌کند. همچنین پیشرفت‌های شما در هر بخش نیز به نسل بعد منتقل خواهد شد. همچنین یک سیستم بتل پس نیز در بازی وجود دارد. این عنوان پس از عرضه، میزبان محتوای رایگان از جمله نقشه‌های بخش چند نفره، بخش زامبی و رویدادهای درون بازی خواهد بود.

اکتیویژن به پشتیبانی از Warzone نیز ادامه خواهد داد و حتی بین دو بازی ارتباط و آیتم‌های مشترک نیز قرار می‌دهد. جایزه‌های پیشرفت در Cold War بعضاً در Warzone نیز قابل استفاده خواهند بود.

این بازی در تاریخ 13 نوامبر، برای کامپیوتر، PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد. تاریخ عرضۀ بازی برای کنسول‌های نسل بعد هنوز مشخص نشده است.

منبع
سایت وی جی 247
نمایش بیشتر

ایمان ملکشاهی

طراح گرافیک نیمه حرفه ای، دانشجوی اقتصاد دانشگاه تهران، عاشق تکنولوژی، به شدت علاقه مند به شوتر نظامی
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا