بازی ها

Dr Disrespect افسردگی بعد از بن شدن از توییچ

Dr Disrespect بعد از بن شدن مرموزش از توییچ از افسردگی رنج می‌برد و دوره سختی را پشت سر می‌گذارد.

او در استریم‌های اخیر خود سفره دلش را برای طرفدارانش باز کرده است و از افسردگی خود بعد از بن شدنش توسط توییچ صحبت کرد. او گفته است که با اینکه همیشه با فعالیت‌های پرفشار درگیر بوده است اما تاکنون چنین حسی را تجربه نکرده است.

اوایل سال جاری میلادی بود که Dr Disrespect بدون هیچ دلیل خاصی از توییچ بن شد. بعضی‌ها معتقدند که این جابه‌جایی برای به دست آوردن پول بیشتر برای جذب چهره‌های جدید به سمت توییچ بوده است. با این حال آخرین استریم Dr Disrespect در یوتیوب بیش از ۴۰۰ هزار بیننده هم‌زمان داشته است. به گفته Dr Disrespect تاکنون از دلیل بن شدن خود توسط توییچ اطلاعی ندارد. او از تاریخ ۳۱ آگوست (۱۰ شهریور) گفته که این مسئله باعث بروز مشکلاتی از جمله افسردگی شده است.

Dr Disrespect همیشه با فعالیت‌های پرفشاری مانند ورزش‌های سنگین درگیر بوده است اما افسردگی تجربه جدیدی برایش بوده است. به گفته خودش استریم کردن در یوتیوب تجربه‌ای فوق‌‌العاده برای او بوده است اما به خاطر افسردگی‌ای که جدیدا با آن دست و پنجه می‌کند اوضاع برایش سخت شده است.

منبع
GameRant
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا