بازی ها

Dr Disrespect به توییچ بازنمی‌گردد

استریمر Guy Beahm که بیشتر با نام مستعار Dr Disrespect شناخته می‌شود در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرد که دوران او در توییچ به پایان رسیده است و هم‌اکنون به دنبال گزینه‌های دیگری برای ادامه‌ی فعالیت خود است.

چند هفته‌ای از مسدود شدن جنجالی اکانت Dr Disrespect با بیش از ۴ میلیون دنبال‌کننده از سرویس توییچ می‌گذرد. اتفاقی که Twitch توضیح خاصی درباره‌ی آن ارائه نکرد و خود این استریمر نیز تاکنون در این باره ساکت مانده بود اما در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرده است که توییچ علت مسدود شدن اکانتش را به خودش نیز نگفته است و او نیز دیگر به این سرویس بازنمی‌گردد. Dr Disrespect قصد ادامه‌ی استریم‌هایش را دارد اما همچنان مقصد بعدی وی نامعلوم است.

وی در ادامه افزود که همچنان همه‌ی گزینه‌ها روی میز است و شخص او بیشتر روی کاری که باید در قدم بعدی انجام بدهد تمرکز کرده است. Guy Beahm توضیح داد که علاقمند به امضای قرارداد انحصاری جدید مانند قرارداد چندساله‌ای که اخیرا با توییچ بسته بود، نیست. با اینکه فیسبوک گیمینگ و یوتیوب گیمینگ از محتمل‌ترین مقاصد این استریمر هستند اما خود او از احتمال استریمینگ رو سایت شخصی خودش خبر داد. از سوی دیگر، Beahm تایید کرد که قصد انجام اقدامات قانونی علیه توییچ به علت مسدود شدن ناعادلانه‌ی اکانتش دارد و بسیاری از شایعات درباره‌ی علت این مسدودیت را دیوانه‌وار دانست.

با همه‌ی این‌ها سرنخ داستان این مسدودیت همچنان پیچیده و نامعلوم باقی مانده است.

منبع
PC Gamer
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا