بازی ها

ایلان ماسک چه بازی‌هایی را دوست دارد؟

تا به حال برایتان سوال شده است که ایلان ماسک که تا این حد در توییت‌هایش به بازی‌ها ارجاع می‌کند، چه بازی‌هایی را دوست دارد ؟ ایلان ماسک کارآفرین ثروتمند امریکایی همیشه از افرادی است که به انجام بازی‌های ویدئویی می‌پردازد. به تازگی در شبکه اجتماعی توییتر و حساب رسمی این فرد، یک کاربر پیرامون علاقمندی‌های وی نسبت به بازی‌های ویدئویی و اینکه چه عناوینی را دوست دارد، سوال پرسید.

او هم بهترین بازی‌های خود را فهرست کرده که باید به بازی‌های Fallout: New Vegas ،Fallout 3 ،Mass Effect 2 ،BioShock ،Half-Life 2 ،Deus Ex و Saints Row 4 اشاره نمود. متاسفانه ایلان ماسک توضیح نداد چرا این بازی‌ها را دوست دارد و علاقمند به آنها است.

پیشتر بود که ایلان ماسک خود را با شخصیت اصلی بازی Deus Ex مقایسه کرد که واکنش‌هایی عجیبی به دنبال داشت. به نظر می‌رسد این انتخاب‌های ایلان ماسک بیشتر ناشی از قیاس شخصیت خود با شخصیت اصلی عناوین موردبحث است. البته در هر یک از عناوین تشابهاتی بین ماسک و شخصیت‌ها دیده می‌شود.

در گذشته نیز ماسک چندین بار به ستایش بازی Overwatch پرداخته که از عناوین برتر شرکت بلیزارد است. او همچنین افزود که طرفدار بازی NieR: Automata هم است. وی افزود که علاقمند به تجربه بازی‌های Super Smash Bros. Ultimate و Zero Suit Samus هم است.

او همچنین افزود که چندان علاقمند به تجربه Fortnite نیست و چند باری هم که به اجرای آن پرداخته، سعی در حذف آن داشته است.

منبع
GameRant
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا