بازی ها

آمار فروش بازی Fall Guys در شبکه استیم از 7 میلیون نسخه عبور کرد

Fall Guys تاکنون رکوردهای تازه‌ای را بر روی هر دو پلتفرم ثبت کرده است

محبوبیت بازی Fall Guys روی شبکۀ استیم به شکل چشم ‌گیری رو به افزایش است. علاوه بر استقبال بازیکنان، آمار فروش خوب این عنوان بر روی پلی استیشن 4 و کامپیوتر هم قابل توجه است. طبق گفتۀ Devolver Digital، ناشر این عنوان، بازی Fall Guys موفق شده از زمان انتشارش روی شبکه استیم تاکنون بیش از 7 میلیون نسخه به فروش برساند.

توئیت Devolver Digital به مناسبت آمار فروش خوب بازی Fall Guys روی شبکه استیم به شرح زیر است:

«به دوستان‌مان در استودیو Mediatonic تبریک می‌گوییم، آمار فروش بازی Fall Guys از 7 میلیون نسخه در شبکه استیم عبور کرد، این بازی هم‌چنین توانست بیشترین بازی دانلود شده در شبکه PS Plus را به خود اختصاص دهد. یک دست‌آورد شگفت‌انگیز از گروهی فوق‌العاده!»

بازی Fall Guys در 24 ساعت اولیۀ انتشار خود روی شبکه استیم توانست 1.5 میلیون نسخه به فروش برساند و تا پایان هفتۀ اول موفق شد به رقم 2 میلیون نسخه دست پیدا کند. این بازی در سبک بتل رویال بوده و دارای دو حالت Free for All و همکاری مشارکتی است. بازیکنان رقابت خود را در دو تیم مجزای 60 نفره دنبال خواهند کرد و با عبور از موانع سر راه‌شان، باید زودتر از بقیه به خط پایان برسند.

هم‌چنین، Fall Guys شامل مینی گیم‌هایی است که در آن برخی عناصر هم‌کاری تیمی را شاهد هستیم. در هر بخش، موانعی وجود دارد که کار بازیکنان را برای رسیدن به نقطۀ پایانی سخت می‌کند. در نتیجه، کسانی که کُندتر از دیگران باشند، بازنده مسابقه خواهند بود. با هر بار رسیدن به خط پایان، تعداد بازیکنان باقی مانده کمتر شده و در بخش نهایی، اولین نفری که بتواند خود را به نقطۀ پایان برساند برنده مسابقه خواهد شد.

لازم به ذکر است، بازی Fall Guys توسط استودیو Mediatonic ساخته شده و هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS4 و کامپیوتر در دسترس است.

منبع
سایت vg247
نمایش بیشتر

سهیل حسینی

گیمر، علاقه مند به تکنولوژی و بازی های ویدئویی
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا