بازی ها

تاریخ انتشار Far Cry 6 لو رفت

کمپانی Ubisoft به نمایش درآمدن بازی Far Cry 6 را در رویداد Ubisoft Forward تایید کرد. ضمن لو رفتن تاریخ انتشار Far Cry 6، این کمپانی با انتشار ویدیویی از بر عهده گرفتن نقش شرور بازی یعنی Anton Castillo توسط بازیگر آمریکایی Giancarlo Esposito خبر داد. این اطلاعات با درز اخباری از فروشگاه پلی‌ استیشن هونگ کونگ مبنی بر تایید این نقش و تعیین روز هجدهم فوریه سال ۲۰۲۱ میلادی (۳۰ بهمن ۱۳۹۹) به عنوان موعد انتشار بازی، قوت گرفت. همچنین به نظر می‌رسد بازی از یک ارتقای رایگان بین دو نسل PS4 و PS5 برخوردار خواهد بود.

گزارش‌ها حاکی از آن است لوکیشن داستان بازی در جزیره‌ی Yara به عنوان بزرگترین لوکیشن این سری بازی‌ها تا امروز و همچنین در یک «بهشت استوایی که در زمان متوقف شده است» خواهد بود.

ارتقای رایگان برای پلی‌استیشن ۵ به این معنی خواهد بود که با خرید این بازی روی نسل قبلی کنسول‌ها یعنی پلی‌استیشن ۴ به طور رایگان به این نسخه روی کنسول نسل جدید پلی‌استیشن ۵ نیز دسترسی خواهید داشت و نیاز به خرید دوباره‌ی آن نخواهد بود.

مطمئنا طی رویداد Ubisoft Forward اخبار بیشتری از جزییات انتشار و داستان بازی منتشر خواهد شد.

منبع
IGN
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا