بازی ها

رویداد The Device فورتنایت ۲۰ میلیون بیننده داشته است

رویداد اخیر فورتنایت حواشی زیادی را به وجود آورده است. مهم‌تر از همه اینکه رویداد The Device فورتنایت ۲۰ میلیون بیننده داشته است و این دست‌آورد بسیار بزرگی برای این بازی و سازنده‌ی آن محسوب می‌شود.

اما این رویداد بزرگ برخی از طرفداران فورتنایت را هم عصبانی و ناراحت کرد. استقابل از این رویداد آنچنان بالا بود که حتی ۳۰ دقیقه پیش از برگزاری رویداد ظرفیت سرورها تکمیل شده بود و افرادی که موفق به ورود بازی نمی‌شدند باید از طریق سرویس‌های استریم مثل یوتیوب و توییچ رویداد را تماشا می‌کردند.

پیش از برگزاری رویداد هم خود اپیک گیمز در توییتی پیشنهاد کرد که حداقل ۳۰ دقیقه قبل از شروع رویداد در بازی حاضر شوید. ۳۰ دقیقه قبل از رویداد هم در توییتی اعلام کرد که ظرفیت سرورها پر شده است و پیشنهاد می‌کنیم رویداد را از طریق استریم دنبال کنید.

طرفداران فورتنایت معتقدند اپیک گیمز فرصت افزایش ظرفیت سرورهای خود را داشته است؛ چرا که این رویداد پیش از اینکه بلاخره برگزار شود، سه بار به تعویق افتاد.

در هر صورت رویداد The Device به پایان رسید، ۱۲ میلیون پلیر در طول این رویداد در بازی حاضر بودند. ۶ میلیون نفر از طریق یوتیوب و ۲ میلیون نفر هم از طریق توییت آن را دنبال کردند. با توجه به این آمارها، در مجموع رویداد The Device فورتنایت ۲۰ میلیون بیننده داشته است. فصل سوم Fortnite نیز آخر همین هفته آغاز می‌شود.

نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا