بازی ها

کاهش ۶۰ درصدی پلیر‌های فورتنایت روی iOS

Epic Games دارد تاوان جنگ با اپل را به بدترین شکل پرداخت می‌کند. نگذارید که تبلیغات پر سر و صدای اپیک گیمز شما را گول بزند. آخرین آمار منتشر شده نشان از ریزش ۶۰ درصدی پلیر‌های فورتنایت بر روی پلتفرم iOS می‌دهد.

ایپک گیمز به دادگاه درخواست داده است تا پایان بررسی این پرونده، اپل را مجبور سازد تا بازی فورتنایت را به App Store خود بازگرداند. به گفته اپیک گیمز حذف این بازی محبوب بتل رویال توسط اپل کاهش ۶۰ درصدی بازیکنان فورتنایت بر روی پلتفرم iOS را به دنبال داشته است. دلیل این کاهش بسیار ساده است، کسانی که می‌خواهد این بازی را دوباره یا حتی برای اولین بار نصب کنند نمی‌توانند این بازی را درون App Store پیدا کنند. از طرفی دیگر پلیرهای بازی فورتنایت بر روی iOS بدترین نسخه این بازی را نسبت به دیگر پلتفرم‌ها در اختیار دارد زیرا Epic Games دیگر قادر به ارائه بروزرسانی برای این بازی نمی‌باشد.

با این حال فورتنایت در حال حاظر بر روی بیشتر پلتفرم‌ها از جمله پی‌سی از طریق اپیک گیمز استور در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید از تجربه آن لذت ببرید.

منبع
DualShockers
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا