بازی ها

پشتیبانی از Ray Tracing و DLSS به فورتنایت اضافه خواهد شد

Epic Games با همکاری انویدیا قصد آوردن قابلیت Ray Tracing و DLSS 2.0 را به بازی فورتنایت دارد. در جریان معرفی کارت‌های گرفیک جدید انویدیا این کمپانی از همکاری خود با اپیک گیمز برای اضافه کردن تکنولوژی خود به بازی محبوب فورتنایت خبر داد.

فورتنایت با بیش از ۳۵۰ میلیون بازیکن در سراسر دنیا یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها می‌باشد و با کمپانی‌های بزرگی مانند Marvel ،Disney و NFL همکاری می‌کند اما با شروع همکاری اپیک گیمز با انویدیا امکاناتی جمله Ray Tracing، AI-Accelerated Frame Rates و Low-Latency Esports Technology را به بازی فورتنایت خواهد آورد.

Ray Tracing یک تکنولوژی رندرگیری است که کیفیت سایه‌ها و نور داخل بازی را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد. اپیک گیمز نسخه‌های مختلفی از این تکنولوژی را به بازی فورتنایت اضافه خواهد کرد که قطعا باعث افرایش گرافیک این بازی خواهد شد. این بازی هم مانند Cyberpunk 2077 با اضافه شدن قابلیت Ray Tracing پیشرفت چشم‌گیری از نظر گرافیکی خواهد کرد.

تریلر جدید Fortnite RTX از افزایش فوق‌‌العاده گرافیک این بازی خبر می‌دهد. اسکین‌های پررنگ‌تر شخصیت‌ها و بازتاب تصاویر بر روی آب تجربه‌ای جدید و باورنکردنی از این بازی در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد.

منبع
GameRant
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا