بازی ها

دعوت Epic Games از بازیکنان برای طراحی محصولات Free Fortnite

با ادامه یافتن جنگ میان Apple و Epic Games از طرفداران فورتنایت خواسته شده است تا اپیک گیمز را در ساخت محصولات Free Fortnite کمک کنند.

فورتنایت ممکن است از روزهای اوج خود فاصله گرفته باشد اما هنوز هم بسیاری از افراد لباس‌هایی با طرح این بازی را بر تن می‌کنند و تبلیغ‌های زیادی از این بازی روی موبایل خود یا در تلویزیون می‌بینید و Epic Games می‌خواهد از این محبوبیت نهایت استفاده را بکند. به همین خاطر از طرفداران این بازی خواسته است تا این کمپانی را در طراحی محصولات Free Fortnite کمک کنند.

Free Fortnite شعاری است که Epic Games در جنگ با Apple از آن استفاده می‌کنند و اکنون با فراخوانی طرفداران برای طراحی محصولات Free Fortnite می‌خواهد از طرفداران و گیمرها به عنوان اهرم فشار استفاده کند.

فروشگاه‌های محصولات مربوط به بازی‌های ویدئویی معمولا بسیار پر طرفدار هستند. Epic Games یک بسته شامل لوگو و فایل‌های طراحی Free Fortnite روی سایت Unreal Engine قرار داده است که طرفدران می‌توانند از آن برای طراحی و فروش کیف، کلاه، کفش، لباس، استیکر و … استفاده کنند و در صورتی که اپیک گیمز در این جنگ شکست بخورد این کار می‌تواند تاوان سنگینی برای این کمپانی داشته باشد.

در حالی که اپیک گیمز ادعا می‌کند که تصمیم اپل مبنی بر مسدودسازی حساب توسعه‌دهندگان این کمپانی برای بر خلاف قانون است باید برای دیدن نتیجه این جنگ منتظر رای دادگاه باشیم.

منبع
GameRant
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا