بازی ها

بازی Quake 3 را از Bethesda Launcher رایگان دریافت کنید

نکات برگزیده مطلب
  • چه چیزی بهتر از بازی رایگان، آن هم Quake!؟

مدت زیادی از رویداد QuakeCon at Home شرکت بتسدا (Bethesda) که در آن تبلیغات و پخش زندۀ چندین عنوان بزرگ این شرکت پخش شد، نمی‌گذرد. همچنین شرکت بتسدا در این رویداد اقدام به جمع کردن پول برای خیریه کرد و با هر بار به حد مشخصی رسیدن کمک‌ها، امکانات جالبی را  از سری بازی های Quake در Bethesda Launcher رایگان می‌کرد.

رویداد QuakeCon شاید در واقع مراسمی مربوط به تمام بازی‌های شرکت بتسدا از جمله Fallout، Pray و Doom باشد، اما یکی از اصلی‌ترین بخش‌های این رویداد، که حتی در اسم رویداد هم به آن اشاره شده، بازی Quake است. این سری به لطف عرضۀ رایگان Quake Champions در سال 2017 و به روزرسانی‌های متعدد، هنوز هم تعداد قابل توجهی بازیکن دارد و یکی از بهترین عناوین Arena Battle است. این بازی حتی یک لیگ جهانی دارد که فینال آن در رویداد QuakeCon زنده پخش شد.

چرا این بازی فوق العاده رایگان عرضه می‌شود؟

حال Bethesda برای تشکر از بازیکنان به خاطر کمک بیش از 20 هزار دلار پول به نفع خیریه، اعلام کرده که پس از این رویداد، بازی Quake 3: Arena را بر روی Bethesda Launcher رایگان میکند. برای دریافت این بازی به صورت کاملاً رایگان فقط نیاز است در طول رویداد QuakeCon از طریق Bethesda Launcher وارد اکانت خود شوید. البته بازی هنوز به سایت اضافه نشده اما قطعا در روزهای آتی این اتفاق خواهد افتاد.

همچنین عناوین Quake 2 به خاطر کمک 10 هزار دلاری بازیکنان و Quake هم از اول این رویداد رایگان شده بودند که به این معناست که بازیکنان می‌توانند، تمام بازی‌های اصلی سری Quake را در طول این رویداد به صورت رایگان دریافت کنند.

از Quake که در سال 1996 عرضه شده همواره به عنوان یکی از بهترین Formative FPSهای تاریخ یاد شده، به گونه‌ای که این بازی محبوبیت خود را حتی تا به امروز از دست نداده است. حال فرصت مناسبی برای تجربه رایگان نبردهای حماسی این بازی است، پس حتماً در طول رویداد QuakeCon مطمئن شوید تا این بازی را رایگان دریافت کنید.

منبع
سایت گیم رنت
نمایش بیشتر

ایمان ملکشاهی

طراح گرافیک نیمه حرفه ای، دانشجوی اقتصاد دانشگاه تهران، عاشق تکنولوژی، به شدت علاقه مند به شوتر نظامی
0 0 رای
Article Rating
اطلاع رسانی در مورد
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین رای
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها
NegWaa
NegWaa
1 ماه پیش

درسته بازیه خیلی قدیمی ای هست ولی واقعا برا ایم عالیه، حیف من قبلا خریدم 😢😅

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا