بازی ها

پچ جدید Ghost of Tsushima گیم پلی را سخت‌تر می‌کند

پچ جدید بازی Ghost of Tsushima به گزینه‌های انتخاب سختی بازی می‎افزاید. گزینه‌های جدید به پلیر اجازه انتخاب گیم پلی سخت‌تر و یا آسان‌تر را می‌دهد.

هدف اصلی این پچ، اضافه کردن حالت سختی جدیدی به نام Lethal، به معنی «مرگبار» است. این حالت سختی بازی یکی از چالش‌های جدید بازی است. این حالت سختی، همه چیز بازی را مرگبارتر می‌کند. برای سخت‎تر کردن کار، زمانبندی‌های بلاک کردن و جاخالی دادن بسیار کم شده‌اند و همه‌ی حرکات باید دقیق زمان‎‎بندی شده باشند. این حالت سختی، دشمنان شما را نیز خشمگین‎تر می‌کند.

شرکت Sucker Punch برای پلیر‌هایی که به بازی‌های سخت علاقه‌ای ندارند و فقط می‌خواهند از داستان و گرافیک بازی لذت ببرند نیز گزینه‌ای اضافه کرده است. با انتخاب این گزینه، گیم پلی بازی به طور کلی آسان‌تر می‌شود، برای مثال ضربه‌های دشمن که قابل بلاک کردن نیستند را می‌توان بلاک کرد و یا زمانی که از Resolve برای جان گرفتن استفاده می‌کنید، دشمنان حمله نمی‌کنند.

و آخرین تغییر در این پچ جدید Ghost of Tsushima همان بزرگ کردن زیرنویس و متن‌ها است، اوایل عرضه این بازی ،کوچک بودن متن زیرنویس یکی از پرتکرارترین شکایات مشتریان بود، ولی بعد از این پچ، پلیر می‌تواند اندازه متن‌های مختلف که شامل هدف مرحله، زیرنویس و … است را تغییر دهد.

منبع
Polygon
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا