بازی ها

فروش ۲/۴ میلیون نسخه‌ای Ghost of Tsushima در سه روز

فروش ۲/۴ میلیون نسخه‌ای Ghost of Tsushima آن هم در تنها سه روز حسابی سر و صدا به پا کرده است. بازی Ghost of Tsushima را باید یکی از عناوین انحصاری پرطرفدار کنسول پلی‌استیشن ۴ دانست. عنوانی که چند بار عرضه آن با تاخیر مواجه شد و در نهایت در هفته‌های اخیر عرضه آن صورت گرفت. حال در گزارشی مشخص شده استودیو ساکرپانچ و شرکت سونی توانستند در کمتر از سه روز به فروش موفقیت آمیز ۲/۴ میلیون نسخه‌ای بازی Ghost of Tsushima دست یابند.

این میزان فروش نشان از موفقیت سازنده و ناشر است. بنابراین باید چنین رقم فروشی را فوق‌العاده دانست که شرکت سونی توانسته با عنوان انحصاری جدید خود به آن دست یابد. گذشته از آن در کنار دو بازی انحصاری موفق Horizon Zero Dawn و Days Gone، بی شک بازی Ghost of Tsushima یک اثر موفق دیگر برای سونی قلمداد می‌شود که از گیم پلی جذاب و داستان غنی از فرهنگ اصیل ژاپنی برخوردار است.

سونی دیگر عادت کرده که در نسل هشتم همیشه عناوین پرفروش داشته باشد. گذشته از آن کنسول پلی‌استیشن ۴ هم موفق شده در مقایسه با ایکس‌باکس وان فروش فوق‌العاده‌ای کسب کند. با توجه به اینکه عناوین بزرگی را در نسل هشتم از جمله God of War و The Last of Us II مشاهده کردیم، آی‌پی‌های جذابی در این نسل تجربه شدند.

بیشتر انحصاری‌های پلی‌استیشن ۴ به فروش قابل توجهی دست یافتند و عجیب نیست که بازی Ghost of Tsushima نیز ادامه‌دهنده راه آن‌ها باشد. سونی برای نسل نهم هم برنامه‌‌های بزرگی دارد و باید در سال‌های آینده انحصاری‌های هیجان‌انگیزی برای پلی‌استیشن ۵ مشاهده کنیم.

پیشتر رویدادی برای PS5 برگزار شد که در آن نه تنها خود کنسول معرفی شد، بلکه از چند عنوان انحصاری و غیر انحصاری این کنسول نیز رونمایی شد. البته همچنان عناوین جدید برای PS5 معرفی خواهند شد و جهت کسب جزئیات بیشتر پیرامون این کنسول و تاریخ عرضه آن باید منتظر ماند.

منبع
PushQuare
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا