بازی ها

Half-Life 3 ده سال پیش کنسل شده است

یکی از پرسش‌هایی که گیمرها همیشه دارند این است که آیا موفق می‌شوند بازی Half-Life 3 را در آینده نزدیک شاهد باشند یا کنسل شده و این امکان وجود ندارد. حال به نظر می‌رسد ولو به عنوان توسعه دهنده و ناشر قصد ندارد هیچ‌گاه این بازی را معرفی کند. پروژه‌ای که به گفته عوامل این شرکت، طی ده سال گذشته لغو شد.

بنابراین هیچ‌گاه شاهد معرفی Half-Life 3 نخواهیم بود. اخیرا بود که بازی Half-Life: Alyx برای هدست‌های واقعیت مجازی معرفی شد که در حال حاضر  منتشر شده است. Geoff Keighley یکی از فعالان عرصه صنعت بازی‌های ویدئویی در کتاب حود نوشته است که ولو طی ده سال گذشته ساخت بازی Half-Life 2: Episode 2 را لغو و بازی Half-Life: Alyx را توسعه داد.

نکته جالب اینجاست که Half-Life 3 اخیرا در برخی فروشگاه‌های آنلاین رویت شده بود اما گویی قرار نیست شاهد این بازی باشیم. هف لایف ۳ دنباله‌ای برای نسخه دوم بوده که بدون شک اگر معرفی می‌شد، می‌توانست مورد توجه قرار گیرد.

با تمام این تفاسیر هف لایف ۳ قرار نیست هیچ گاه منتشر شود و باید منتظر ماند تا ولو به دنبال خلق یک آی‌پی جدید شبیه به این سری یا زنده کردن دیگر آی پی‌ها باشد. متاسفانه در چند سال اخیر اثر جدیدی از سوی این شرکت مشاهده نکردیم و مشخص نیست برنامه آتی آن هم چیست.

منبع
TechSpot
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا