بازی ها

بازی Halo Infinite «آغاز دهه آینده برای Halo» خواهد بود

روند عرضه سری بازی Halo تغییر خواهد کرد

نکات برگزیده مطلب
  • بازی Halo Infinite سنت شکنی می‌کند!

حدود 5 سال برای 343 Industries طول کشید تا بازی Halo Infinite را بسازد و آنطور که به نظر می‌آید قرار نیست بعد از عرضه این بازی، بازی Halo Infinite 2 یا Halo 7 و درکل ادامه این بازی را شاهد باشیم.

کریس لی، رئیس استودیوی ساخت Halo Infinite، طی مصاحبه‌ای با IGN گفته است: «ما می‌خواهیم که به جای عرضه بازی‌های مختلف به ترتیب عدد و تمام تقسیم بندی‌هایی که تا الآن داشته‌ایم، Infinite در طول زمان رشد کند. ما می‌خواهیم این بازی نقطه آغازی جدید برای Halo در دهه آینده بوده و بعد از عرضه نیز همگام با طرفداران و جامعه گیمر بهتر شده و تکامل یابد.»

بستری برای آینده…

لی بازی Halo Infinite را «بستری برای آینده» نامید، اما مشخص نیست منظور او از این حرف چیست. وب‌سایت IGN ادعا می‌کند که این بازی از سری Halo قرار نیست سرویس آنلاین بازی باشد، اما این تنها راه برای این بازی است تا به جای عرضه عنوان‌های مختلف به ترتیب شماره، با دریافت آپدیت‌ها و توسعه‌ها بتواند به عنوان «بستر» عمل کند. شاید تنها تفاوت در این باشد که این آپدیت‌ها و توسعه‌ها، به جای داشتن یک خط داستانی واحد، کمپین‌های کاملاً جدا را به بازی اضافه کنند.

پیوستگی داستان بازی جدید:

همچنین به نظر می‌آید که بازی Halo Infinite قرار است داستان مستقل خود را داشته باشد، داستانی که لی ادعا می‌کند برای فهم آن نیازی به داشتن اطلاعات درباره کل سری بازی Halo و کمیک‌های آن نیست؛ مسئله‌ای که به وضوح در Halo 4 و 5  دیده می‌شد. او به IGN گفت: «این بار بازیکنان این آزادی را دارند که حلقه (The Ring) را کشف کنند. اما شروع، ادامه و پایان داستان به گونه‌ای است که هم‌قدم با بازیکن پیش می‌رود.»

هنوز زمان دقیق عرضه آخرین بازی از سری Halo مشخص نیست، اما گفته شده این بازی در «تعطیلات پایان سال 2020» برای کامپیوتر و Xbox Series X عرضه خواهد شد. در آینده نزدیک اخبار بیشتری درباره این بازی خواهیم شنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا