بازی ها

احتمالا بازی Injustice 3 به زودی رونمایی می‌شود

Tom Taylor، نویسنده کتاب‌های کامیک، اخیرا توییتی مرموز منتشر کرده که احتمال مرتبط بودن آن با رونمایی بازی Injustice 3 وجود دارد. مرموز بودن این توییت به این شکل است که نقل قولی از بتمن، «I think it could have been different» همراه با عکسی که حرف I درون آن بسیار واضح شبیه حرف I سری بازی‌های Injustice است را شامل می‌شود. این را هم باید گفت که این «I» رمزآلود، صرفا راجع به بازی نیست و می‌تواند در مورد کامیک جدید Injustice باشد.

احتمالا بازی Injustice 3 به زودی رونمایی می‌شود

Injustice : Gods Among Us در سال ۲۰۱۳ برای PS3 و Xbox 360 به بازار عرضه شد و بعدتر، برای PS4 و Xbox One نیز منتشر شد. دنباله‌ی آن با عنوان Injustice 2 که قول داده بودند در سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های نسل هشتم عرضه شود در ژوئن ۲۰۱۶ به بازار عرضه شد. این یعنی ۳ سال بعد از نسخه قبلی و حدود ۱ سال قبل از تاریخی که قولش را داده بودند. با این حساب اگر به موضوع نگاه کنیم، این زمان‌بندی عالی خواهد بود اگر بازی سوم با قول سال ۲۰۲۱ در اواخر همین سال ما را غافلگیر کند.

اگر بیشتر به ماجرا نگاه کنیم، می‌بینیم که NetherRealm Studios بازی‌های Mortal Kombat و Injustice را با الگو و پترن یکی در میان و هر بازی را یک سال در میان عرضه می‌کند. به این شکل که بازی Mortal Kombat 9 در سال ۲۰۱۱، بازی Injustice در سال ۲۰۱۳، بازی Mortal Kombat X در سال ۲۰۱۵، بازی Injustice 2 در سال ۲۰۱۷ و بازی Mortal Kombat 11 در سال ۲۰۱۹. اگر NetherRealm با همین الگو جلو برود، بازی Injustice 3 به زودی رونمایی و در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

سری بازی‌های Injustice دارای دامنه وسیعی از ابر قهرمان‌های DC از جمله Joker ،Superman ،Batman و Wonder Woman و گیم پلی آن شبیه به بازی‌های Mortal Kombat است.

بازی‌های Injustice و Mortal Kombat برو و بیا زیادی با هم داشتند، مثل دیده شدن Scorpion در اولین بازی Injustice، حضور Joker در Mortal Kombat 11 و همچنین چندین کارکتر از Mortal Kombat در Injustice 2.

منبع
GameRant
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا