بازی ها

آیا نسخه ریمیک سه‌گانه Mass Effect در راه است؟

اینکه شرکت الکترونیک آرتز نسخه ریمیک سه‌گانه Mass Effect را برای کنسول‌های نسل نهمی منتشر کند بسیار جالب خواهد بود. سری بازی‌های Mass Effect از طرفداران بسیاری برخوردار است و ۱۳ سال از انتشار آخرین اثر از سه‌گانه آن می‌گذرد. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه استودیو Bioware روی یک عنوان مشغول کار است که سه نسخه آخر این بازی را دربرمی‌گیرد.

اکنون یک آرت بوک با نام Dark Horse از Mass Effect در آمازون لیست شده که به نظر می‌رسد بزودی باید شاهد معرفی Mass Effect Trilogy به دنبال لیست شدن آن باشیم. این آرت بوک نخستین بار سال ۲۰۱۲ منتشر شد و این یعنی چند سال قبل از انتشار Mass Effect 3.

آیا نسخه ریمیک سه‌گانه Mass Effect در راه است؟

جزئیات به شدت محدود بوده و نباید به شایعات بی‌اساس اشاره کرد زیرا EA هیچ واکنشی در این رابطه نشان نداده و پیدا نیست که باید منتظر معرفی نسخه ریمیک Mass Effect باشیم یا خیر.

با آغاز نسل نهم انتظار داریم سال ۲۰۲۱ دو شرکت ناشر و استودیو موردبحث این بازی را رسما معرفی کرده و به شایعات پایان دهند. EA درصدد بوده تا بر تعداد عناوین خود بیافزاید و با انتشار نسخه ریمیک Mass Effect Trilogy قطعا سود فراوانی بدست خواهد آورد. نسخه Andromeda متاسفانه چندان مورد توجه قرار نگرفت و انتظار داریم نسخه جدید به سرنوشت نسخه قبل دچار نشود.

منبع
TechSpot
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا