بازی ها

نسخه جدید God of War شایعه‌ای بیش نیست

پس از رویداد رونمایی پلی‌استیشن ۵، شایعاتی به گوش رسید مبنی بر اینکه سونی قصد دارد به زودی نسخه جدید God of War را برای کنسول نسل نهمی معرفی کند. تاکنون با گزارش‌های غیررسمی متعددی در این زمینه رو به رو شدیم اما در نهایت کوری بارلوگ خالق سری بازی‌های محبوب God of War آب پاکی را روی دست طرفداران ریخت.

اگرچه نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی God of War توانست فروش قابل توجهی داشته باشد و با استقبال بسیار رو به رو شود، اما قرار نیست به زودی شاهد معرفی نسخه جدید این بازی برای پلی‌استیشن ۵ باشیم. اخیرا گزارش شد در رویداد State of Play ماه آگوست سونی، قرار است God Of War جدیدی برای پلی‌استیشن ۵ معرفی شود. این عنوان پس از معرفی در آگوست برای انتشار در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است.

اما به نظر می‌رسد این گزارش شایعه‌ای بیش نیست. بارلوگ در توییتی غیرمستقیم بیان داشت که نباید به اخبار چند وقت گذشته اکتفا کرد و شایعه‌ای بیش نیست. البته واکنش او مستقیما به God of War جدید اشاره نمی‌کند، اما به راحتی می‌توان منظور او را متوجه شد. کوری بارلوگ که به عنوان خالق این فرنچایز شناخته می‌شود، همیشه در توییتر فعال بوده و به پرسش طرفداران پاسخ می‌دهد.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود سونی چه برنامه‌ای در سر دارد. آیا به زودی شاهد معرفی گاد آو وار جدید برای PS5 خواهیم بود یا خیر. سری بازی‌های God Of War از طرفداران بسیاری برخوردار است و تاکنون روی هر نسل کنسول سونی یک نسخه از این بازی را تجربه کردیم.

آخرین عنوان این سری با نام God of War برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و توانست با فروش قابل توجهی رو به رو شود. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع
GamingBolt
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا