بازی ها

شاید در سال آینده شاهد بازی جدیدی در سری Splinter Cell باشیم

بعد از سکوت طولانی در مورد سری Splinter Cell، اخبار جدیدی در دست است

نبود بازی جدیدی از سری Splinter Cell در نسل PS4 و Xbox One سبب شده تا طرفداران Sam Fisher و این سری بازی‌ها تشنه هر نوع خبر و شایعه در این مورد باشند.

ابن طرفداران می‌توانند خوشحال باشند، چون Luca Ward که همیشه صداپیشگی شخصیت Sam Fisher را انجام داده، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت ایتالیایی Multiplayer کار بر نسخه‌ای دیگر از این بازی را تأیید کرده است.

«سری Splinter Cell باید برای ماجرای آخر بازگشت دیگری داشته باشد، البته در این مورد خیلی مطمئن نیستم  و آنها هنوز تصمیم نگرفته‌اند که این اتفاق قرار است در 2021 اتفاق بیفتد یا خیر. قرار بود ککار روی بازی در سال 2020 شروع شود اما همه‌گیری ویروس کرونا سبب شد تا پروسه تولید چند پروژه بزرگ در سال 2020 متوقف شوند و بیشتر تمرکزها رفت روی Cyberpunk 2077، که البته نقش من در آن بازی به پایان رسید. به هرحال معتقدم که Splinter Cell باز خواهد گشت.»

احتمال اطلاعات بیشتر در Ubisoft Forward بعدی:

شاید به یاد داشته باشید که پارسال وب‌سایت The Information درباره شروع ساخت نسخه جدید بازی‌های Splinter Cell و Assassin’s Creed مخصوص پلتفرم Oculus VR شایعه‌ای منشتر کرد. هرچند دیگر درابره این پروژه‌ها چیزی نشنیدیم، اما این احتمال وجود دارد که بازی که Luca Ward از آن صحبت کرده درواقع نسخه مخصوص واقعیت مجازی سری بازی‌های Splinter Cell باشد.

اگر چنین چیزی واقعاً حقیقت داشته باشد، احتمال زیاد این بازی حالت اول شخص خواهد داشت که قدم بزرگی در دور شدن از حالت سنتی سوم شخص سری بازی‌های Splinter Cell خواهد بود. درهر صورت نباید فکر کرد که این بازی جدید نمی‌تواند به اندازه نسخه‌های قبلی جذاب و حتی نوآور در سبک بازی Stealth باشد.

شرکت Ubisoft به تازگی رویداد Forward را برگزار کرد. هرچند که این رویداد بسیار کم سروصداتر از رویداد E3 بود، اما شرکت Ubisoft تأیید کرده است که قرار است رویداد دیگری نیز در ادامه امسال وجود داشته باشد که «پر از خبر جدید» خواهد بود. اگر قرار باشد در سال 2021 ماجراجویی دیگری از Sam Fisher ببینیم، توقع می‌رود که در این رویداد اعلام شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا