بازی ها

نینجا تورنومنت هفتگی فورتنایت را از امشب برگزار می‌کند

از امشب ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه یک تورنومنت هفتگی فورتنایت به میزبانی نینجا در پلتفرم میکسر برگزار خواهد شد.

در این رقابت‌ها ۶۰ قهرمان جهانی Fortnite برای به دست آوردن جایزه ۴۰۰ هزار دلاری باهم رو در رو خواهند شد. قهرمان جهانی این بازی، Kyle Giersdorf، یوتیوبر مشهور، Nick Eh 30 و همچنین Ewok از کلن FaZe تنها تعدادی از شرکت‌کنندگان این تورنومنت هستند. گزارش این رقابت‌ها نیز توسط BallaTW و MonsterDface انجام خواهد شد.

نینجا اعلام کرده که ورودش به Mixer برای انجام کارهای جدید، ساخت محتواهای استریمینگ گوناگون و همچنین تعامل با طرفداران از راه‌های جدید بوده است. او برای به اشتراک گذاشتن رقابت‌های نینجا با طرفدارانش هیجان‌زده است.

برگزاری این رقابت‌ها دست‌آورد بزرگی برای مایکروسافت و سرویس میکسر محسوب می‌شود. حدود ۶ ماه پیش بود که میکسر با پرداخت حدود ۲۰ تا ۳۰ میلیون دلار نینجا را از توییچ به سرویس خود برد.

تورنومنت هفتگی فورتنایت نینجا از امشب، پنجشنبه ۸ خرداد ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه آغاز خواهد شد و در مجموع به مدت ۶ هفته ادامه خواهد داشت. تماشا این تورنومنت فقط از طریق سرویس میکسر ممکن است.

نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا