بازی ها

نینجا به هالیوود می‌آید

به نظر می‌رسد بعد از تعطیلی میکسر، نینجا هنوز نتوانسته تکلیف خودش را روشن کند. جدیدترین مصاحبه نینجا خبر از ورود او به هالیوود می‌دهد. نینجا هنوز نتوانسته تصمیم خودش را بگیرد، خبر آنچنانی از او و Mixer وجود ندارد و استریم او بر روی یوتیوب هنوز نتوانسته منبع درآمد خوبی برای Ninja باشد. ولی در همین حین که در حال سر و سامان دادن به این اوضاع استریم‌هایش است، به Hollywood Reporter گفت که جدای از جهان گیمینگ چیزهای دیگری نیز چشمش را گرفته‌اند.

از آنجایی که پیداست، نینجا به دنبال هرکاری که با هالیوود مرتبط باشه است؛ بازیگری، صداگذاری و یا حتی کارتون. این آرزو و خواست خود نینجا بود که باعث شد او در برنامه The Masked Singer (خواننده نقابدار) شرکت کند. که متاسفانه خیلی خوب پیش نرفت و او در همان قسمت اول این برنامه حذف شد. نینجا همچنین در فیلم Free Guy که بازیگر نقش اول آن رایان رینولدز است، نقش کوچکی دارد. این فیلم دسامبر امسال عرضه خواهد شد.

تجربه‌ای که نینجا در این فیلم به دست آورده است بسیار خوب به نظر می‌رسد. او راجع به این فیلم اینطور گفته است:

اونا میگفتن تو عالی بودی، تو برای این کار ساخته شدی.

من هم همش به زنم می‌گفتم، اونا دارن بهم انرژی میدن که فکر نکنم چیزی بارم نیست. ولی حتی خودشون می‌گفتن که تشویقمون برای روحیه دادن نیست و کارت واقعا درسته.

نینجا

او برای ایفای این نقش چندین نمایشنامه خوانده و حتی از ایده‌های خودش هم استفاده می‌کند، ولی به نظر می‌رسد که به اندازه کافی وقت نمی‌گذارد و برای به دست آوردن یک نقش بزرگ در فیلم تلاش نمی‌کند. نینجا همچنین گفته است:

اگه الان سخته، برای اینه که من هنوز باهاش راحت نیستم، ولی اگه سخته به دلیل که من خوب نیستم، برای این موضوع گریه نمی‌کنم.

نینجا

نینجا راجع به آینده کاری و استریم‌های خود هیچ حرف خاصی نزده. ولی گزارشات و اخبار جدایی وی از توییچ را مشاجره‌ای بیش نمی‌نامد. همسر نینجا سال قبل به Business Insider گفته بود که جدایی نینجا از توییچ بیشتر از طرف توییچ و دلیل اصلی آن به طور خلاصه محدود کردن همکاری‌های برندینگ نینجا بود و اگر توییچ از درخواست‌های خود دست نکشد، پتانسیل بازگشت نینجا به این پلتفرم از دست می‌رود.

نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
Article Rating
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 Comments
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا