بازی ها

نینجا احتمالا در یوتیوب استریم خواهد کرد

یک استریم آزمایشی که هم‌اکنون از پلتفرم یوتیوب پاک شده است از احتمال ورود نینجا به این سیستم استریمینگ خبر می‌دهد.

سال گذشته شرکت مایکروسافت با پرداخت پول هنگفتی به نینجا، استریمر بازی‌های Fortnite و Valorant، باعث نقل مکان وی از پلتفرم توییچ به سرویس استریمینگ میکسر شد. اما هم‌اکنون با اعلامیه‌ی شرکت مایکروسافت و بسته شدن پروژه‌ی Mixer، این استریمر به دنبال کانال جدیدی برای ادامه‌ی استریم‌های خود می‌باشد. پیش از این نیز از دلایل تعطیلی سرویس میکسر برایتان نوشتیم.

بعضی از احتمال بازگشت نینجا به توییچ یعنی پلتفرمی که آن را با میلیون‌ها بیننده رها کرد، خبر می‌دهند در حالی که دنبال‌کنندگان کانال یوتیوب وی امروز شاهد یک استریم آزمایشی روی این پلتفرم بوده‌اند که هم‌اکنون از این کانال پاک شده است و می‌تواند مقصد احتمالی نینجا را مشخص کند.

همچنین توییت اخیر Jessica Blevins، همسر و مدیر برنامه‌های نینجا، با مضمون اخبار هیجان‌انگیز در هفته‌ی پیش رو احتمال معرفی یوتیوب به عنوان مقصد بعدی نینجا را تقویت کرده است.

یوتیوب به عنوان پلتفرم استریمینگ هم‌اکنون تحت انحصار استریمر PewDiePie و همچنین بازی‌های Esports کمپانی‌های Activision-Blizzard می‌باشد و همگام با بسته شدن میکسر و جهت رقابت با پلتفرم Twitch به عنوان محبوب‌ترین سرویس، جذب یکی از معروف‌ترین استریمرها یعنی نینجا می‌تواند گام بزرگی برای این غول ویدیوئی باشد.

منبع
PC Gamer
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا