بازی ها

حالت BR 200 بازی Call of Duty: Warzone حذف شد.

بازی COD: Warzone حالت 200 نفره خود را از دست می‌دهد.

نکات برگزیده مطلب
  • با آخرین آپدیت COD: Warzone و حذف BR 200، دیگر از نبرد 200 نفره خبری نیست.

حالت BR 200 بازی Call of Duty: Warzone از این بازی حذف شده است. البته این اتفاق غیرمنتظره نیست؛ چراکه همواره تأکید می‌شد که این حالت از بازی موقتی و محدود خواهد بود و حالا با آخرین آپدیت، این حالت از بازی حذف شد؛ البته احتمالاً  نه برای همیشه!

با اینکه BR 200 حذف شده است، شرکت Infinity Ward حالت ‌BR Quads را بازگردانده و BR Stimulus Trios را نیز به منوی بازی Warzone اضافه کرده است.

حالت بازی BR 200 در تاریخ 30 جون و با آپدیت Season 4 Reloaded به Call of Duty: Warzone اضافه شده بود و حدود 10 روز در دسترس بود. احتمال اینکه باز این حالت به بازی اضافه شود نیز وجود دارد، اما هنوز این موضوع تأیید نشده است.

حالت BR 200 بزرگ‌ترین حالت بازی COD: Warzone تا به امروز بوده، حالتی که 200 بازیکن را (درمقایسه با 150 نفر در حالت Warzone) در یک بازی جای می‌داد.

درباره عملکرد بازی Call of Duty: Warzone اینجا بیشتر بخوانید.

 

آپدیت Season 4 Reloaded حالت جدید Juggernaut Royale را اضافه کرده بود که شرکت Infinity Ward آن را نیز از بازی حذف کرده است.

درکنار این آپدیت، شرکت Infinity Ward در این هفته باندل‌های جدیدی را به بازی‌های Modern Warfare و Warzone اضافه خواهد کرد.

اگر از آپدیت 4 این بازی بگذریم، قرار است آپدیت Season 5 بازی COD: Warzone تغییرات عظیمی را به نقشه این بازی اضافه کند. براساس شایعات، تصور می‌رود که رونمایی از نقشه جدید، روش شرکت Activision برای معرفی نسخه 2020 بازی Call of Duty باشد. تصور می‌شود که نام بازی امسال Black Ops: Cold War باشد.

منبع
سایت گیم اسپات
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا