بازی ها

Cyberpunk 2077 دیگر تاخیری نخواهد داشت

به گفته استودیو CD Projekt Red قطعا بازی Cyberpunk 2077 بدون هیچ تاخیری در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.

استودیو CD Projekt Red هر ساله تعدادی ویدیو از عملکرد مالی خود منتشر می‌کند که در آخرین ویدیو منتشر شده، مدیر ارشد مالی این استودیو، Piotr Nielubowicz اعلام کرد که دفعه بعدی که یکی از این ویدیوها منتشر می‌شود قطعا بازی Cyberpunk 2077 در اختیار طرفداران قرار گرفته است. این ویدیوها معمولا در اوایل، اواسط و اواخر هر سال منتشر می‌شوند، انتظار می‌رود ویدیو بعدی در ماه دسامبر و طبق گفته Piotr Nielubowicz بعد از در دسترس قرار گرفتن بازی Cyberpunk 2077، منتشر شود. همچنین Piotr Nielubowicz اضافه کرد همه کارکنان این استودیو مانند دیگر استودیوها کار خود را از داخل خانه‌های خود ادامه می‌دهند و قطعا این وضعیت تا پایان ماه دسامبر ادامه خواهد داشت تا بازی Cyberpunk 2077 بدون هیچ تاخیری به دست کاربران برسد.

چندی پیش استودیو CD Projekt Red به صورت رسمی تایید کرد که بازی Cyberpunk 2077 به ۲۰۰ گیگابایت فضای خالی به هنگام نصب نیاز نخواهد داشت و مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای Cyberpunk 2077 را به زودی اعلام خواهد کرد. این بازی قرار است در ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) برای PS4 ،Xbox One و PC منتشر شود.

منبع
VG247
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا