بازی ها

ورود چیترها به بازی Among Us

به‌تازگی شاهد ورود تعداد زیادی از چیترها به بازی Among Us هستیم. بازی Among Us که چند ماهی می‌شود به محبوبیت باورنکردنی میان گیمرها دست پیداکرده است و توانسته فروش فوق‌العاده‌ای در این تابستان داشته باشد (خبر مربوط به استقبال فوق‌العاده از بازی Among Us را می‌توانید به‌صورت کامل در «پلیر همزمان Among Us به ۳.۸ میلیون رسید» مطالعه نمایید).

اگر امکان تقلب کردن وجود داشته باشد قطعا یک نفر‌ راهی برای آن پیدا می‌کند و مهم نیست که چقدر لایه‌های امنیتی قوی باشند یا چند ماه طول بکشد. سرانجام پس از گذشت چند هفته از تبدیل‌شدن Among Us به یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها، چیترها توانستند به این‌ بازی راه پیدا کنند.

نوشته های مشابه

دو راه برای تقلب کردن در این بازی وجود دارد در راه اول به همراه دوستان خود وارد یک لابی عمومی می‌شوید و از ابزارهای ارتباطی خارج از بازی مانند Discord برای تبادل اطلاعات استفاده می‌کنید و راه دوم استفاده از برنامه‌های غیرمجاز می‌باشد.

ازآنجایی‌که Among Us یک بازی مبتنی بر گفتگو و تبادل اطلاعات می‌باشد اگر شما به همراه دوستان خود وارد بازی شوید و از طریق ابزارهای ارتباطی خارج از بازی مانند دیسکورد اطلاعات موردنیاز را به یک دیگر برسانید می‌توانید به‌راحتی جریان بازی را به نفع خود و تیمتان تغییر دهید و این موضوع بسیار ازار دهنده است. بسیاری از گیمرها اعتقاد دارند که در این بازی نباید به پلیرها اجازه داده شود که به همراه دوستان خود در لابی‌های عمومی عضو شوند. اما همین بخش از بازی است که باعث شده Among Us به این محبوبیت دست پیدا کند. به نظر می‌رسد بهترین راه برای حل این مشکل اضافه کردن یک حالت Solo به بازی ‌باشد.

یکی دیگر از موضوعات آزاردهنده Among Us این است که کسانی که لابی‌ها را می‌سازند توانایی ایجاد تغییراتی در لابی دارند که باعث نارضایتی دیگران می‌‌شود مثلا می‌توانند همیشه خود را Imposter قرار دهند یا توانایی این را دارند که Kill Cooldown را خاموش کنند.

به‌هرحال روبه‌‌رو شدن با چیترها در هر بازی می‌توانند خاطرات بدی برای بازیکن‌ها بسازد اما به گفته استودیو سازنده Among Us، این استودیو تمام تلاشش را می‌کند تا تعداد چیتر‌های موجود در این بازی را به حداقل برساند.

نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا