بازی ها

تغییر نام Origin به EA Desktop App

الکترونیک آرتز نام Origin را به EA Desktop App تغییر خواهد داد؛ پس از اینکه الکترونیک آرتز سرویس EA Play را جایگزین Origin Access کرد، حالا قصد دارد EA Desktop App را جایگزین نام Origin کند. به گفته Mike Blank، معاون ارشد الکترونیک آرتز، این کمپانی قصد دارد نام Origin را به EA Desktop App تغییر دهد.

زمان زیادی از عرضه EA Play نمی‌گذرد. این برنامه به بازیکنان اجازه می‌دهد به اکثر بازی‌های ساخت الکترونیک آرتز از طریق دیگر فروشگاه‌ها دسترسی داشته باشند. اما همچنان بازی‌هایی مانند The Sims 4 فقط از طریق فروشگاه اختصاصی الکترونیک آرتز قابل دسترسی هستند.

به گفته Mike Blank اپلیکیشن جدید الکترونیک آرتز با تغییرات زیادی نسبت به نسخه قبلی عرضه خواهد شد. EA Desktop App تجربه روان‌تری از محیط اپلیکیشن را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. همچنین مشکلات امنیتی نسخه قبل در این نسخه برطرف شده‌اند. بسیاری از افراد بازی‌های الکترونیک آرتز را با Origin می‌شناسند و این تغییرات ‌می‌تواند برای الکترونیک آرتز یک چالش بزرگ باشد.

چند سال پیش بود که Blizzard قصد عوض کردن اسم Battle Net را داشت. اما موفق نشد، حالا باید دید که آیا EA هم به سرنوشت ‌Blizzard دچار خواهد شد یا نه؟

منبع
GameRant
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا