بازی ها

انتقاد یوتیوبر معروف PewDiePie از The Last of Us 2

یوتیوبر معرف PewDiePie از The Last of Us 2 انتقاد کرد و تجربه آن را یک تجربه‌ی آشفته و درهم خواند. PewDiePie پس از به اتمام رساندن استریم‌ بازی The Last of Us 2 نظر خود را درباره‌ی این عنوان بیان کرد.

پیش از عرضه‌ی بازی، استودیو ناتی داگ اذعان داشته بود که تجربه‎ی The Last of Us 2 می‌تواند یک تجربه‌ی تفرقه‌برانگیز باشد و تاکنون نقدهای این بازی این ادعا را ثابت کرده‌اند. در حالی که بازی توانسته است تحسین بی‌سابقه‌ی منتقدان حرفه‌ای این حوزه را به خود جلب کند، برخی فاکتورها در جریان بازی سبب برانگیختن اعتراض بعضی هواداران و منتقدان شده است. به عنوان مثال این بازی در سایت متاکریتیک نمره‌ی بالای ۹.۵ را از منتقدین حرفه‌ای و نمره‌ی سوال برانگیز ۳.۴ را از هواداران و عموم مردم دریافت کرده است.

در بین این هجمه‌ی نظرات مثبت و منفی، یوتیوبر معروف PewDiePie نیز پس از به اتمام رساندن استریم این بازی در پلتفرم یوتیوب نظر خود را درباره‌ی این عنوان بیان کرد:

تجربه‌ی این بازی یک تجربه‌ی آشفته و درهم بود. به همین خاطر انتظارات زیادی از آن نداشتم.

او همچنین شیوه‌ی ساخت داستان بازی را علت اصلی دیدگاه خود نسبت به آن معرفی کرد و در ادامه افزود: «شاید اگر آن‌ها ترتیب بعضی چیزها را در بازی تغییر می‌دادند اوضاع بهتر می‌شد. البته با وجود این که واقعا این بازی را دوست نداشتم اما تجربه‌ی آن را به یک بازی سطح متوسط ترجیح می‌دهم.» او همچنین بیان کرد که تنها در صورتی حاضر به بازی کردن دوباره‌ی The Last of Us 2 می‌بود که سازندگان داستان بازی را کوتاه‌تر می‌کردند.

البته PewDiePie تمجیداتی از بازی نیز داشت و اضافه کرد که اوقات بسیار خوشی را حین استریم کردن این بازی داشته است و با همه‌ی این‌ها نمره‌ی ۶ از ۱۰ را به این عنوان داد.

PewDiePie هم‌اکنون در پلتفرم یوتیوب استریم می‌کند و برای استریم کردن بازی‌های انحصاری PlayStation در آینده برنامه‌ریزی کرده است. به طور دقیق‌تر، این استریمر از قصد خود برای استریم کردن بازی Ghost of Tsushima از استودیو Sucker Punch که به زودی منتشر خواهد شد، پرده برداشت.

با همه‌ی این‌ها، دیدن واکنش عموم هواداران به تجربه‌ی بازی The Last Of Us 2 جالب خواهد بود. این احتمال نیز وجود دارد که با گذشت زمان و در نظر گرفتن خط داستانی بحث‌برانگیز بازی، دیدگاه‌های مثبت و منفی نسبت به آن تغییر کنند. اتفاقی که سبب خواهد شد بحث درباره‌ی داستان بازی و کیفیت آن در هفته‌های آتی همچنان ادامه پیدا کند.

منبع
gamerant
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا