بازی ها

بازی‌های رایگان ماه آگوست PlayStation Plus اعلام شد

لیست بازی‌های رایگان PlayStation Plus برای ماه آگوست به همراه چندین سورپرایز اعلام شد. شرکت Sony بازی‌های رایگان ماه آگوست برای کاربران PlayStation Plus را ۲ روز زودتر اعلام کرد. قابل ذکر است که این ماه مزایاهایی را هم به همراه دارد.

شرکت Sony، لیست بازی‌های رایگان جدید PS Plus را معمولا در آخرین چهارشنبه ماه اعلام می‌کند. ولی برای این ماه، لیست بازی ها را ۲ روز زودتر اعلام کرده است.

بازی‌های رایگان مطرح این ماه Fall Guys: Ultimate Knockout و Modern Warfare 2 Campaign Remastered هستند. این ۲ بازی به چندین دلیل خیلی مهم هستند. یک دلیل اصلی برای اهمیت بازی Fall Guys این است که مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس این بازی را در اولین روز عرضه بازی تجربه می‌کنند. این بازی یک بازی چند نفره مضحک است.

نسخه ریمستر Modern Warfare 2 Campaigned امکانات و گرافیک بازی را ارتقا داده و نکته شوکه کننده این است که این بازی از فردا ۲۸ جولای (۷ مرداد) تا ۳۱ آگوست (۱۰ شهریور) در دسترس مشترکین است. بازی Fall Guys همان الگوی همیشگی را دنبال می‌کند و از ۴ آگوست (۱۴ مرداد) تا ۳۱ آگوست (۱۰ شهریور) در دسترس است. یک بازی را زودتر از زمان عرضه تحویل گرفتن همیشه برای مشترکین این نوع سرویس‌ها خوب است، ولی به نظر می‌رسد شرکت Sony خیلی سخاوتمند شده باشد. برای طرفداران PS4 که سرویس PS Plus ندارند، یک آخر هفته رایگان برای ماه بعد در نظر گرفته شده که از شنبه ۸ آگوست (۱۸ مرداد) ساعت ۱۲:۰۱ نیمه شب شروع می‌شود و تا یک‌شنبه ۹ آگوست (۱۹ مرداد) ساعت ۱۱:۵۹ شب ادامه دارد.

عکس العمل طرفداران به این ماه جالب خواهد بود، هنوز خیلی‌ها درخواست تغییر بازی‌های PS Plus را در ماه می سال ۲۰۲۰ یادشان نرفته است، ولی این می‌تواند یک شروع خوب برای عرضه PS5 باشد، داشتن هفته‌های رایگان برای تبلیغ PS Plus حرکت خوبی برای PS5 است.

گذشته از همه این‌ها، شایعاتی راجع به بازی Call of Duty : Black Ops Cold War پخش شده است، ولی در نهایت، تنها چیزی که طرفدارها در حال حاضر به اون چشم دارن، نسخه Remastered این بازی است.

منبع
GameRant
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا