بازی ها

تاریخ رایگان شدن Rocket League مشخص شد

اوایل سال جاری میلادی بود که استودیو Psyonix خبر از رایگان شدن بازی Rocket League داد. سرانجام این بازی قرار است از تاریخ ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) به صورت رایگان در اختیار طرفداران قرار گیرد.

از زمان انتشار Rocket League در سال ۲۰۱۵ استودیوی سازنده این بازی تغییرات زیادی در این بازی اعمال کرده است؛ از تغییر سیستم لوت باکس به یک سیستم پرداخت درون برنامه‌ای تا عرضه بتل پس‌هایی به سبک بازی فورتنایت. همه این تغییرات باعث شده که استودیو Psyonix بتواند از بازی Rocket League درآمد خوبی کسب کند.

از هفته بعد دیگر خبری از خرید بازی Rocket League نخواهد بود و این بازی به صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود. استویو سازنده بازی امیدوار است با عرضه رایگان این بازی تعداد بازیکنان افزایش یابد و در نتیجه سود بیشتری از پرداخت‌های درون برنامه‌ای کسب کند.

بازی Rocket League قرار است از ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) به صورت رایگان و انحصاری روی فروشگاه Epic Games قرار گیرد. استودیو Psyonix به کسانی که این بازی را از فروشگاه Steam خریداری کرده‌اند اطمینان داد که به صورت کامل از این بازی بر روی پلفرم کمپانی Valve هم پشتیبانی خواهد کرد. همچنین این استودیو اشاره کرد که هر کسی که از تاریخ ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) تا ۲۳ اکتبر (۲ آبان) این بازی را به اکانت Epic Games خود اضافه کند یک کد ووچر ۱۰ دلاری هدیه خواهد گرفت. اپیک گیمز نیز قول داد به کسانی که هم فورتنایت هم Rocket League را دریافت کنند جوایزی ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت.

استودیو Psyonix قرار است ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) یک آپدیت بزرگ برای Rocket League عرضه کند که در منو بازی، چت بازی و اچیومنت‌های بازی تغییراتی خواهد داد و همچنین حالت کراس پلتفرم را در دسترس کابران Epic Games قرار خواهد داد. لیست تمام تغییرات این آپدیت را می‌توانید در سایت رسمی Rocket League مطالعه کنید.

منبع
EuroGamer
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.
0 0 رای
امتیاز این مطلب
اطلاع رسانی در مورد
guest
0 کامنت
کامنت داخل متن
دیدن تمام کامنت‌‌ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا