بازی ها

درآمد ۳.۵ میلیاردی PUBG Mobile از پرداخت‌های درون برنامه‌ای

با توجه به درآمد ۳.۵ میلیارد دلاری PUBG Mobile ، به نظر می‌رسد طرفداران پابجی پول زیادی برای این بازی بتل رویال رایگان خرج کرده‌اند.

این بازی به موفقیت‌های بزرگی در صنعت بازی‌های موبایلی دست پیدا کرده است. به گزارش SensorTower بازی PUBG Mobile توانسته است ۳.۵ میلیارد دلار از پرداخت‌های درون برنامه‌ای خود در‌آمد کسب کند و این مقدار به سرعت رو به افزایش است. این مبلغ که در آخر ماه جولای ۳ میلیارد دلار بود، اکنون به بیش از ۳.۵ میلیارد رسیده است. یعنی روزی ۷ میلیون دلار در‌‌‌آمد از یک بازی رایگان.

PUBG Mobile تنها در سال ۲۰۲۰ توانسته ‌است نزدیک به ۱.۸ میلیارد دلار در‌‌‌آمد کسب کند. چینی‌ها که بزرگ‌ترین طرفداران ‌این بازی هستند به تنهایی ۱.۹ میلیارد دلار برای PUNG Mobile خرج کرده‌اند و آمریکا و ژاپن به ترتیب دومین و سومین کشور‌هایی هستند که بیشترین پول را برای این بازی خرج کرده‌اند.

۸۰ درصد پرداخت‌های درون برنامه‌ای PUBG Mobile مربوط به نسخه iOS این بازی می‌باشد و این بازی بیش از ۷۷۰ میلیون بار بر روی همه پلتفرم‌ها دانلود شده است.

منبع
GameSpot
نمایش بیشتر

مرتضی گلستانی

کامپیوترها برای من بی‌جان نیستن؛ حرارتی که تولید می‌کنن و صدایی که ازشون درمیاد به من یادآوری می‌کنه که اون‌ها هم زنده هستن و حس دارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا